Poszukiwania grudziądz

i

Autor: Radio ESKA Zaginiona od czasu wyjazdu nie nawiązała kontaktu z rodziną

Policja odnalazła zaginioną Klaudię Jasińską

2020-11-09 8:27

Policjanci z Komendy Miejskiej Policji w Grudziądzu poszukują Klaudię Jasińską. 21-latka w dniu 28 października 2020 r. poinformowała rodzinę, że wyjeżdża na 3 dni do Wielkiej Brytanii. Do chwili obecnej nie nawiązała kontaktu z rodziną.

Włamanie do pomieszczeń na Olimpii Grudziądz

Rysopis: wzrost 165 cm, szczupłej budowy ciała, włosy długie – ciemny brąz, oczy koloru niebieskiego. Funkcjonariusze proszą o zwrócenie uwagi na osoby o wskazanym rysopisie i wizerunku.

W przypadku napotkania zaginionej proszę poinformować najbliższą jednostkę policji dzwoniąc do dyżurnego KMP w Grudziądzu tel. 47 7545 221/222 - mówi Robert Szablewski z KMP w Grudziądzu.

ZOBACZ TEŻ - Wypadek z udziałem radiowozu pod Grudziądzem. Ranni policjanci trafili do szpitala [ZDJECIA, AUDIO]

Z którą gwiazdą powinnaś spędzać jesienne wieczory?

Pytanie 1 z 6
Twój ulubiony rodzaj filmu?

Zaginiona do chwili obecnej nie nawiązała kontaktu z rodziną. Funkcjonariusze apelują do osób, które widziały zaginioną lub posiadają informację o miejscu jej przebywania o pilny kontakt.

Informacje można też przekazać bezpośrednio do Zespołu do Spraw Poszukiwań i Identyfikacji KMP w Grudziądzu tel. 47 7545 351 lub pod numer alarmowy 112 - dodaje nasz rozmówca.

poszukiwania grudziadz 2

i

Autor: KMP Grudziądz Rysopis: wzrost 165 cm, szczupłej budowy ciała, włosy długie – ciemny brąz, oczy koloru niebieskiego

EDITPolicja znalazła zaginioną. Okazało się, że kobieta przebywa we Francji. Jest cała i zdrowa.