pokaz mody grudziadz

i

Autor: Pexels Pokaz odbędzie się w piątek (21 czerwca) / Zdjęcie ilustracyjne

Moda

Pokaz mody i finał metamorfozy w Grudziądzu. Duże wydarzenie pod patronatem Eski

2024-06-19 13:24

To zmiana życia o 180 stopni. Przed nami finał IV grudziądzkiej metamorfozy. Kolejna uczestniczka ma za sobą liczne spotkania z psychologiem, dietetykiem i stylistkami. W tym roku wydarzenie zostanie połączone z charytatywnym pokazem mody.

Na to wydarzenie zjadą się projektanci z całej Polski. W Grudziądzu trwają ostatnie przygotowania do dużego pokazu mody. Na wybiegu nie zabraknie kreacji zarówno tych sportowych, jak i eleganckich.

To będzie przede wszystkim pokaz mody o charakterze charytatywnym. Naszym celem są grudziądzkie amazonki. Będzie to również finał metamorfozy, którą przygotowuje Joanna Kapusta. Pokaz mody ośmiu projektantów, którzy przyjadą do nas z całej Polski - mówi Paweł Iwo Piekarski, projektant modowy z Grudziądza.

Charytatywny pokaz mody połączony zostanie z IV finałem grudziądzkiej metamorfozy. Jej uczestniczka - Dominika - ma za sobą liczne spotkania z psychologiem, dietetykiem i stylistkami.

W konkursie wygrywa jedna osoba i dostaje ona szanse na zmianę nie tylko swojego wyglądu, ale również wprowadzenie m.in. zdrowego trybu życia. Z taką osobą pracuje cały sztab naszych specjalistów - mówi Joanna Kapusta, organizatorka metamorfozy.

Co połączy metamorfozę i pokaz mody? To zachęcenie kobiet do częstszego badania się pod kątem nowotworów.

Profilaktyka jest najlepszym narzędziem, jeśli chodzi o walkę z nowotworami. Różne historie, różnych kobiet zainspirowały nas do tego, żeby zrobić coś fajnego i przy okazji o tej profilaktyce głośno mówić - dodaje Joanna Kapusta.

Wracając do pokazu mody to... - Styl zaprojektowanych i zaprezentowanych kreacji będzie dowolny. Nie ma określonej tematyki.

Każdy z projektantów ma swój odrębny styl. Nie kreujemy wyłącznie w jednym kierunku. Będą suknie, będzie styl uliczny, jeans. Każdy z nas ma zupełnie coś innego przygotowanego na ten wieczór - mówi Paweł Iwo Piekarski.

Mówi Joanna Kapusta, organizatorka metamorfozy. Posłuchaj wywiadu:
O pokazie mody w Grudziądzu mówi Paweł Iwo Piekarski. Posłuchaj rozmowy:

Pokaz mody oraz finał grudziądzkiej metamorfozy odbędzie się 21 czerwca o godzinie 18 w Hotelu Rudnik w Grudziądzu. Imprezie patronuje Radio Eska. Bilety wciąż są dostępne. Można je zdobyć w: Hotelu Rudnik, Studio Fryzur Dafne oraz Studiu modelowania sylwetki Joanna Kapusta. Więcej o samym wydarzeniu przeczytacie także na wydarzeniu na FB - TUTAJ.

Jesteś świadkiem ciekawego zdarzenia w waszej okolicy? A może chcesz poinformować o trudnej sytuacji w Twoim mieście? Czekamy na zdjęcia, filmy i gorące newsy! Piszcie do nas na: grudziadz@eska.pl

Dorota Goldpoint i Dorota Konopińska połączyły siły na gwiazdorski pokaz mody