posel grudziadz

i

Autor: Radio Eska W kwietniu poseł Tomasz Szymański (na zdjęciu) otrzymał dwie takie groźby

Pogróżki w biurze posła Tomasza Szymańskiego - „Wszyscy będziecie gryźć piach!”

2022-04-14 16:04

"W waszym biurze jest bomba. Wybuchnie dokładnie w południe w czwartek" taką wiadomość na swoją skrzynkę elektroniczną otrzymał w nocy z środy na czwartek otrzymał grudziądzki poseł Tomasz Szymański. Podobne maile trafiły dziś do innych posłów powiązanych z Koalicją Obywatelską, Polską 2050 i Lewicą.

Grudziądzki parlamentarzysta w otrzymał maila z informacją, że w budynku, w którym mieści się jego biuro została podłożona bomba. Eksplozja nastąpić miała w samo południe.

To jest informacja, która stanowi poważne zagrożenie, ponieważ dotyczy ona bomby w biurze poselskim. Oczywiście wraz z dokładnym opisem co to jest za bomba. Jest także odwołanie do zabójcy prezydenta Pawła Adamowicza - mówi poseł Tomasz Szymański z Koalicji Obywatelskiej.

To nie pierwsza taka wiadomość, która w tym miesiącu pojawiła się na skrzynce mailowej parlamentarzysty. Poprzednio pogróżki dotarły na początku kwietnia.

Dokładnie 4 kwietnia otrzymałem już wprost informacje, która mówi, że ktoś chce mnie zamordować. Pisze dlaczego i za co. Są tutaj odniesienie do aktywnej pomocy obywatelom Ukrainy, którzy schronili się przed wojną właśnie w Grudziądzu - dodaje parlamentarzysta.

Podobne maile otrzymali dziś inni posłowie związani z Koalicją Obywatelską, Lewicą i Polską 2050.

Jako osoby pełniące misję publiczną jesteśmy przyzwyczajeni do takich sytuacji, aczkolwiek jest to zjawisko bardzo niepokojące - kończy poseł Szymański.

Policja w całej Polsce weryfikuje pogróżki.

Jesteś świadkiem ciekawego zdarzenia w waszej okolicy? A może chcesz poinformować o trudnej sytuacji w Twoim mieście? Czekamy na zdjęcia, filmy i gorące newsy! Piszcie do nas na: online@grupazpr.pl

Jan Tomaszewski: Zachowanie Michniewicza to skandal!