ciechanowski olimpia grudziadz

i

Autor: Stomil Olsztyn Damian Ciechanowski w Olimpii Grudziądz występował od 2016 roku

Po ponad 5 sezonach opuścił Olimpię Grudziądz. Damian Ciechanowski ma nowy klub!

2021-07-02 18:11

Przez kilka sezonów pełnił funkcję kapitana grudziądzkiej Olimpii. W kadrze "Biało-zielonych" występował od wiosny 2016 roku. Damian Ciechanowski opuszcza Olimpię i przenosi się do pierwszoligowego Stomilu Olsztyn.

Damian Ciechanowski do grudziądzkiej Olimpii trafił z bydgoskiego Zawiszy. Nad Brdą prawy obrońca rozegrał 30 spotkań. Znacznie więcej i częściej grał w "Biało-zielonych" barwach. 25-letni defensor w klubie z Piłsudskiego 14 zagrał łącznie 164 razy. W tym czasie strzelił 5 bramek i zanotował 12 asyst (statystyki dzięki uprzejmości Transfermarkt).

Ciechanowski przez kilka sezonów pełnił również rolę kapitana zespołu. Na początku minionego sezonu stracił opaskę na rzecz Łukasza Sapeli, a później Piotra Witasika.

ZOBACZ TEŻ - Najlepszy strzelec opuszcza Olimpię Grudziądz. Jose Embalo powalczy o Ligę Mistrzów

Nowym przystankiem w karierze Damiana Ciechanowskiego będzie występujący na boiskach Fortuna 1 Liga Stomil Olsztyn. 25-latek z Dumą Warmii i Mazur związał się rocznym kontraktem z opcją przedłużenia go o kolejny rok.

Wcześniej Olimpię opuścił najlepszy strzelec drużyny z ubiegłego sezonu Jose Embalo. Ponadto na testach w Stomilu Olsztyn jest Patryk Leszczyński.

Jesteś świadkiem ciekawego zdarzenia w waszej okolicy? A może chcesz poinformować o trudnej sytuacji w Twoim mieście? Czekamy na zdjęcia, filmy i gorące newsy! Piszcie do nas na: online@grupazpr.pl

Raport z anteny 02.07, godz.10