joao augusto olimpia grudziadz

i

Autor: Olimpia Grudziądz Joao Augusto (na zdjęciu) w zeszłym sezonie zdobył 11 bramek

Po kilku miesiącach przerwy Joao Augusto wrócił na boisko! Zagrał w spotkaniu z Bytovią Bytów [AUDIO]

2021-03-09 9:43

Po wielomiesięcznej przerwie na boisko powrócił Joao Augusto. Brazylijski napastnik Olimpii pojawił się na placu gry w sobotnim meczu przeciwko Bytovii Bytów.

Powrót brazylijskiego piłkarza to spore wzmocnienie siły ofensywnej Olimpii. 28-letni snajper w ubiegłym sezonie na pierwszoligowych arenach zdobył 11 bramek. 

Bardzo się cieszę, że Joao jest już z nami. Doszedł do pełni zdrowia i teraz będzie dostawał minuty, by dojść do takiej formy, z której pamiętają go kibice w Grudziądzu - mówi Zbigniew Smółka, trener Olimpii Grudziądz.

ZOBACZ TEŻ - Przełamanie piłkarzy Olimpii w Grudziądzu! "Biało-zieloni" lepsi od Motoru Lublin [AUDIO]

Mówi Zbigniew Smółka, trener Olimpii Grudziądz. Posłuchaj:
joao augusto olimpia grudziadz 2

i

Autor: Olimpia Grudziądz Brazylijczyk do Olimpii trafił z trzecioligowego Huragana Morąg

Kolejną szansę Joao Augusto być może dostanie w następnej kolejce ligowej. „Biało-zieloni” w Chojnicach zagrają z miejscową Chojniczanką, czyli zespołem kandydującym do awansu. Mimo to grudziądzanie skupiają się przede wszystkim na sobie.

Patrzymy tylko na nasz zespół, nikt inny nas nie interesuje. Jeśli będziemy dobrze punktować i strzelać dużo bramek to awansujemy w tabeli i utrzymamy się w lidze - dodaje Piotr Witasik, kapitan Olimpii.

Grudziądzanie po ostatnim remisie z Bytovią zajmują 17 pozycję w ligowej tabeli. Do bezpiecznego miejsca tracą już tylko jedno oczko.

Spotkanie z Chojniczanką zaplanowano na 12 marca, na godzinę 19:30.

Jesteś świadkiem ciekawego zdarzenia w waszej okolicy? A może chcesz poinformować o trudnej sytuacji w Twoim mieście? Czekamy na zdjęcia, filmy i gorące newsy! Piszcie do nas na: online@grupazpr.pl

Leniwce - mistrzowie oszczędzania energii | ESKA XD - Zwierzenia Eweliny #17