budowlanka grudziadz

i

Autor: Łukasz Piekarski W ramach "drzwi otwarych" swoje kierunki kształcenia promowali m.in. budowlańcy

Po dwóch latach otworzyli drzwi swojej szkoły. W "Budowlance" gościli ósmoklasistów [FOTO]

2022-04-12 11:49

Po dwóch lat nareszcie mogli spotkać się z ósmoklasistami oko w oko. W Zespole Szkół Budowlanych i Plastycznych w Grudziądzu zorganizowano stacjonarne drzwi otwarte. Na poszczególnych piętrach przygotowano plac budowy, galerię sztuki i salon fryzjerski.

Na kilka godzin grudziądzka budowlanka zamieniła się w salon fryzjerski, galerię sztuki i plac budowy. Wszystko po to, by jak najlepiej zachęcić ósmoklasistów do wybrania jej jako kontynuacji nauki. W Zespole Szkół Budowlanych i Plastycznych zorganizowano po raz pierwszy od dwóch lat stacjonarne drzwi otwarte.

Pokazujemy tutaj w jaki sposób przygotować modną fryzurę oraz makijaż. Nie brakuje także stanowisk z paznokciami - pokazują nam uczennice z Techniku Usług Fryzjerskich, które również jest w ofercie ZSBiP w Grudziądzu.

Na parterze swoje centrum dowodzenia mieli murarze i budowlańcy. Z kolei na najwyższej kondygnacji rządzili uczniowie z Liceum Plastycznego. Więcej o proponowanych przez szkołę kierunkach przeczytacie - TUTAJ

Grudziądzka "budowlanka" jako pierwsza otworzyła wrota swojej szkoły dla ósmoklasistów. Pozostałe szkoły średnie na podobny ruch zdecydują się na przełomie kwietnia i maja.

Jesteś świadkiem ciekawego zdarzenia w waszej okolicy? A może chcesz poinformować o trudnej sytuacji w Twoim mieście? Czekamy na zdjęcia, filmy i gorące newsy! Piszcie do nas na: online@grupazpr.pl

Drzwi otwarte SP8 w Toruniu