marihuana grudziadz

i

Autor: Nadesłane / KMP w Grudziądzu Mężczyzna prowadził plantację w swoim mieszkaniu na terenie Grudziądza

Kryminalne

Plantacja marihuany w mieszkaniu. Zlikwidowali ją policjanci z Grudziądza!

2024-01-11 8:36

Zlikwidowali nielegalną uprawę konopii indyjskich. Policjanci z Grudziądza zabezpieczyli w mieszkaniu 40-latka kilkadziesiąt krzewów marihuany. O szczegółach piszemy na eska.pl.

Policjanci z Komendy Miejskiej Policji w Grudziądzu namierzyli 40-latka, który uprawiał oraz posiadał konopie indyjskie. Plantacja znajdowała się w mieszkaniu mężczyzny.

Funkcjonariusze zabezpieczyli kilkadziesiąt krzewów nielegalnej rośliny oraz znaczną ilość suszu roślinnego. Zarówno uprawa tego typu krzewów, jak i posiadanie wytworzonego z nich suszu jest nielegalna - mówi Łukasz Kowalczyk z KMP w Grudziądzu. I dodaje, że mężczyzna został zatrzymany. 

Wczoraj (10.01.2024) kryminalni doprowadzili zatrzymanego do prokuratury.

Tam oskarżyciel na podstawie zgromadzonego materiału dowodowego przedstawił 40-latkowi zarzut uprawy konopi innych niż włókniste oraz posiadania znacznej ilości marihuany - dodaje policjant.

Wobec podejrzanego zastosował środki zapobiegawcze w postaci dozoru policyjnego, poręczenia majątkowego oraz zakazu opuszczania kraju.

Za te przestępstwa grozi mu kara do 10 lat pozbawienia wolności.

Jesteś świadkiem ciekawego zdarzenia w waszej okolicy? A może chcesz poinformować o trudnej sytuacji w Twoim mieście? Czekamy na zdjęcia, filmy i gorące newsy! Piszcie do nas na: grudziadz@eska.pl

Wieczorny Express Jaki,Szejna,Masłowski,Frysztak