wtz piosenka

i

Autor: SCREEN youtube.com/ Dorota Berent Autorką pomysłu jest Dorota Berent

Wzruszające

Piosenka z okazji 20-lecia Warsztatów Terapii Zajęciowej w Grudziądzu. Wzruszenie gwarantowane!

2024-06-04 19:02

Warsztaty Terapii Zajęciowej w Grudziądzu mają przed sobą 20-lecie istnienia. Z tej okazji Dorota Berent z zaprzyjaźnionymi wokalistkami i muzykami nagrała cover wyjątkowego utworu. Powstał również teledysk. Zobacz go na eska.pl.

Z okazji zbliżającego się 20-lecia grudziądzkich Warsztatów Terapii Zajęciowej powstał cover legendarnego utworu We Are The World. Przy okazji nagrano również wzruszający teledysk, w którym wystąpili uczestnicy zajęć oraz kadra placówki.

We Are the World – singel charytatywny wykonany przez amerykański zespół USA for Africa, którego celem było zebranie pieniędzy na pomoc dla głodujących w Afryce. Pomysłodawcą projektu był Harry Belafonte, piosenkę napisali Michael Jackson i Lionel Richie, a jej producentami byli Quincy Jones i Michael Omartian.

Tekst został przetłumaczony na język polski. Utwór - prócz Doroty Berent - wykonują również: Daria Rogozińska, Karolina Rząca oraz Kinga Mućka. Za aranżację muzyczną odpowiada Tomasz Gust, a za nagranie i mastering Łukasz Dryl. Autorem teledysku jest z kolei Michał Nowakowski.

Posłuchajcie i zobaczcie sami:

A tutaj znajdziecie oryginalną wersję utworu:

Jesteś świadkiem ciekawego zdarzenia w waszej okolicy? A może chcesz poinformować o trudnej sytuacji w Twoim mieście? Czekamy na zdjęcia, filmy i gorące newsy! Piszcie do nas na: grudziadz@eska.pl