grudziadz cover

i

Autor: SCREEN youtube.com/ Pamela Kowalska Od lewej: Pamela Kowalska i Łukasz Kowalski

Muzyka

Grudziądzanie nagrali znany cover Erica Claptona. Posłuchaj ich wykonania!

2023-09-22 17:22

Grudziądzcy muzycy: Pamela Kowalska (wokal) i Łukasz Kowalski (gitara) nagrali wspólnie znany cover legendarnego Erica Claptona - Layla. Utwór trafił do sieci. Możecie zobaczyć i posłuchać go na eska.pl.

Muzycy z Grudziądza sięgnęli po nieprzypadkowy utwór. Layla Erica Claptona uznawana jest za jedną z najlepszych ballad miłosnych w historii.

Layla - piosenka o miłości

Eric Clapton napisał utwór “Layla” o kobiecie, w której był szaleńczo zakochany. Tak się złożyło, że była to Pattie Boyd, żona serdecznego przyjaciela Claptona, George’a Harrisona. Inspiracją do powstania tego utworu był klasyczny perski poemat Lajla i Madżnun, opowiadający o młodym człowieku, który z powodu swojej miłości do pięknej Lajli zyskał przydomek szaleńca (czyli Mandżun).

A jak z wykonaniem tej legendarnej piosenki poradzili sobie grudziądzanie: Pamela Kowalska (Evolet) oraz Łukasz Kowalski (Bastard Brothers)? Posłuchajcie sami:

Podobało WAM się? Dajcie znać w komentarzach!

Jesteś świadkiem ciekawego zdarzenia w waszej okolicy? A może chcesz poinformować o trudnej sytuacji w Twoim mieście? Czekamy na zdjęcia, filmy i gorące newsy! Piszcie do nas na: grudziadz@eska.pl