pilka nozna

i

Autor: Pixabay Wyniki piłkarskie z Grudziądza i powiatu

Piłkarskie wyniki

Piłka Nożna w Grudziądzu i powiecie. Tak grały drużyny piłkarskie w weekend [25-27.08]

2023-08-28 21:04

Za nami piłkarski weekend na boiskach w Grudziądzu i powiecie. Zajrzyjmy do wyników do poszczególnych klas rozgrywkowych.

II LIGA

Piłkarze Olimpii Grudziądz w minionej kolejce zremisowali na wyjeździe z Chojniczanką Chojnice 1:1. Więcej o tym spotkaniu przeczytacie w artykule poniżej:

V LIGA

Za nami już trzy kolejki w V lidze. Na tym poziomie rozgrywkowym występuje Stal Grudziądz oraz Olimpia II Grudziądz. Zdecydowanie lepiej na początku prezentują się rezerwy "Biało-zielonych". Olimpia po trzech seriach gier ma cztery oczka (1 wygrana, 1 remis i 1 porażka). W znacznie gorszych nastrojach są zawodnicy Stali. Klub z Al. Sportowców przegrał dotąd wszystkie trzy pojedynki, ani razu nie trafiając do bramki rywali - tracący przy okazji już 23 gole.

W ostatniej kolejce "druga" Olimpia zremisowała na wyjeździe z Promieniem Kowalewo Pomorskie 1:1. Z kolei Stal w Jabłonowie przegrała aż 0:9 z miejscowym Naprzodem.

A-KLASA

W toruńskiej grupie A-klasy rozegrano dotąd dwie serie gier. W tej ostatniej Węgrowianka Węgrowo pokonała Piast Łasin 3:2. Węgrowianka jest siódma, a Piast jedenasty.

B-KLASA

W miniony weekend zainaugurowano rozgrywki w B-klasie. Rezerwy Stali Grudziądz przegrały 1:2 na własnym stadionie z Unifreeze Górzno. AP Olimpii Grudziądz na wyjeździe przegrała 2:7 z Wisłą Nowe. Sparta II Brodnica pokonała u siebie 4:3 Feniks Łasin, a Radzynianka Radzyń Chełmiński ograła przed własną publicznością Zryw Książki 5:0.

Jesteś świadkiem ciekawego zdarzenia w waszej okolicy? A może chcesz poinformować o trudnej sytuacji w Twoim mieście? Czekamy na zdjęcia, filmy i gorące newsy! Piszcie do nas na: grudziadz@eska.pl

Nowa "Ściana płaczu" powstała w rekordowym tempie!