Autor: Pixabay Zdjęcie ilustracyjne

Sześć bramek!

Piłka Nożna. Olimpia Grudziądz rozbija w sparingu Zawiszę Bydgoszcz

2024-02-10 14:21

Efektowna wygrana Olimpii Grudziądz w kolejnym meczu sparingowym. "Biało-zieloni" rozbili na wyjeździe Zawiszę Bydgoszcz aż 5:1. Po dwie bramki zdobyli Kacper Cichoń i Patryk Czarnowski.

Grudziądzanie do przerwy prowadzili już 3:0. Festiwal strzelecki dla Olimpii na samym początku rozpoczął wypożyczony na rundę wiosenną Kacper Cichoń. Po nieco ponad pół godzinie gry było już 2:0. Do siatki gospodarzy trafił ukraiński obrońca, Ivan Tsyupa. Siedem minut później na 3:0 - przy swoim drugim trafieniu - trafił Cichoń.

Po przerwie bramkę kontaktową dla Zawiszy zdobył Krystian Sanocki (47' minuta).

Kolejne dwie bramki podopieczni trenera Mariusza Pawlaka zdobyli w końcowym kwadransie meczu. W 79' minucie do bydgoskiej bramki trafił Patryk Czarnowski. Ten sam napastnik 180 sekund później podwyższył wynik na 5:1.

Olimpia Grudziądz w przedostatnim sparingu przed wznowieniem drugoligowych rozgrywek pokonała w Bydgoszczy miejscowego Zawiszę aż 5:1!

Olimpia Grudziądz: Kacper Górski, Damian Kostkowski, Bartosz Zbiciak, Ivan Tsyupa, Rafał Kobryń, Dominik Frelek, Kamil Kurowski, Krzysztof Cichoń, Konrad Gutowski, Igor Maruszak, Szymon Krocz.

W meczu zagrali także: Damian Vu Thanh, Patryk Czarnowski, Yaroslav Yampol, Fardin Rabet, Filip Chadała, Oskar Sikorski

Przed piłkarzami Olimpii jeszcze jeden mecz kontrolny przed rundą wiosenną. Zespół trenera Mariusza Pawlaka w przyszły weekend zmierzy się z ligowym rywalem, Stomilem Olsztyn. Godzina i miejsce tego pojedynku będą jeszcze ustalane.

Jesteś świadkiem ciekawego zdarzenia w waszej okolicy? A może chcesz poinformować o trudnej sytuacji w Twoim mieście? Czekamy na zdjęcia, filmy i gorące newsy! Piszcie do nas na: grudziadz@eska.pl