olimpia przegrana

Autor: Pixabay Zdjęcie ilustracyjne

Piłka nożna. Olimpia Grudziądz przegrywa sparing z trzecioligowcem

2024-01-25 8:09

Towarzyska porażka Olimpii Grudziądz. „Biało-zieloni” w drugim sparingu tej zimy przegrali z Gedanią Gdańsk 1:2. Szczegóły na eska.pl.

Trzecioligowiec na prowadzenie wyszedł zaraz po przerwie. W 46’ minucie golkipera Olimpii pokonał Filip Sosnowski. Grudziądzanie wyrównali w 68’ minucie za sprawą sprowadzonego w zimowej przerwie Szymona Krocza.

Zwycięskie trafienie dla Gedanii kwadrans później zaliczył Bartosz Zalewski.

Spotkanie rozegrano na boisku w Cetniewie, gdzie podopieczni trenera Mariusza Pawlaka przebywają na obozie.​ Kolejny sparing na zakończeniem zgrupowania. Rywalem Olimpii będzie ligowy przeciwnik, Chojniczanka Chojnice.

Jesteś świadkiem ciekawego zdarzenia w waszej okolicy? A może chcesz poinformować o trudnej sytuacji w Twoim mieście? Czekamy na zdjęcia, filmy i gorące newsy! Piszcie do nas na: grudziadz@eska.pl