olimpia trening

i

Autor: Facebook / COS OPO Cetniewo Piłkarze Olimpii Grudziądz na treningu w Cetniewie

Zimowe przygotowania

Piłka Nożna. Olimpia Grudziądz trenuje na obozie w Cetniewie [AUDIO]

2024-01-24 13:32

Piłkarze Olimpii Grudziądz od poniedziałku przebywają na zgrupowaniu w Ośrodku Przygotowań Olimpijskich w Cetniewie. "Biało-zieloni" trenują dwa razy dziennie, a dzisiaj rozegrają swój drugi - zgodnie z harmonogramem - mecz kontrolny.

Pracują nad motoryką i organizacją gry. Od poniedziałku na zgrupowaniu w Cetniewie są piłkarze grudziądzkiej Olimpii. „Biało-zieloni” trenują dwa razy dziennie. W pierwszej kolejności analizie poddany został pierwszy sparing z Cartusią Kartuzy.

Mamy pewne zadania do zrealizowania i właśnie z tego wyciągami wnioski. Oczywiście w tym meczu sparingowym znaleźliśmy sporo plusów, ale i minusy się trafiły. Mamy teraz tydzień, żeby wszystko wyeliminować - mówi trener Mariusz Pawlak.

W kadrze jest 20 zawodników z podpisanymi umowami. Dwójka kolejnych przebywa na testach.

Staramy się pozyskać jeszcze skrzydłowego lub dwóch oraz środkowego pomocnika - dodaje szkoleniowiec "Biało-zielonych".

Na całą rozmowę z trenerem Olimpii Grudziądz, Mariuszem Pawlakiem zapraszamy do materiału poniżej:

Posłuchaj wywiadu z trenerem Olimpii Grudziądz, Mariuszem Pawlakiem:

Kadra Olimpii Grudziądz, która trenuje w Cetniewie: Kobryń Rafał, Kostkowski Damian, Sikorski Oskar, Zbiciak Bartosz, Gutowski Konrad, Frelek Dominik, Czernii Kostiantyn, Kurowski Kamil, Tsyupa Ivan, Krocz Szymon, Czarnowski Patryk, Cichoń Kacper, Rychert Kacper, Okraska Filip, Jarzec Kacper, Bonikowski Jan, Fabiś Dominik, Kwiryng Damian, Chadała Filip, Górski Kacper.

Roszady kadrowe w klubie z Piłsudskiego 14

Nowym zawodnikiem Olimpii Grudziądz został Kacper Cichoń. 22-letni pomocnik trafił do "Biało-zielonych" na zasadzie wypożyczenia z Puszczy Niepołomice (umowa do końca sezonu). Cichoń jesienią wystąpił w 3 spotkaniach na boiskach Ekstraklasy.

Z kolei wiosną na stadionie przy Piłsudskiego 14 nie zobaczymy już Sebastiana Olszewskiego. 22-letni prawy obrońca opuszcza klub z Piłsudskiego 14 po półtora rocznej przygodzie. W „biało-zielonej” koszulce łącznie rozegrał 34 spotkania, w których zaliczył siedem asyst. Wcześniej reprezentował m.in. Chojniczankę Chojnice, Wartę Poznań, czy też Kotwicę Kołobrzeg.​

Dziś przed piłkarzami grudziądzkiego zespołu kolejny mecz sparingowy. O godzinie 17:30 na boisku w Cetniewie Olimpia zmierzy się z Gedanią Gdańsk.

Jesteś świadkiem ciekawego zdarzenia w waszej okolicy? A może chcesz poinformować o trudnej sytuacji w Twoim mieście? Czekamy na zdjęcia, filmy i gorące newsy! Piszcie do nas na: grudziadz@eska.pl