terminy olimpia

i

Autor: Pixabay Zdjęcie ilustracyjne

Sport

Piłka Nożna. Olimpia Grudziądz podała terminy pierwszych spotkań na wiosnę

2024-02-07 11:08

Pod koniec lutego Olimpia Grudziądz wróci do ligowych rozgrywek. Na początek "Biało-zieloni" na wyjeździe zagrają z rezerwami Lecha Poznań. Później czeka ich maraton domowych spotkań. Szczegółowy terminarz znajdziecie na eska.pl

Grudziądzanie w Poznaniu z drugim zespołem Lecha zmierzą się 24 lutego. Początek zaplanowano na godzinę 12:00.

Na początku marca "Biało-zielonych" czeka jednak maraton domowych spotkań. Na początek - już 2 marca o godzinie 17 zmierzą się z Kotwicą Kołobrzeg.

Później - w środku tygodnia - 6 marca podejmą przed własną publicznością swoją imienniczkę z Elbląga (będzie to zaległy pojedynek z rundy jesiennej).

Zakończenie wspomnianego maratonu zaplanowano na 10 marca - na godzinę 20. To właśnie wtedy Olimpia - także na własnym stadionie - zmierzy się z Chojniczanką Chojnice.

Przypomnijmy, po jesiennej części rozgrywek podopieczni trenera Mariusza Pawlaka zajmują ostatnie miejsce w drugoligowej tabeli. Grudziądzanie do bezpiecznego miejsca tracą 6 oczek.

Sonda
Czy Olimpia Grudziądz zdoła się utrzymać w drugiej lidze?

Jesteś świadkiem ciekawego zdarzenia w waszej okolicy? A może chcesz poinformować o trudnej sytuacji w Twoim mieście? Czekamy na zdjęcia, filmy i gorące newsy! Piszcie do nas na: grudziadz@eska.pl

Cezary Kulesza zapytany o wódkę w PZPN. Mówił o alkomacie