dwa piłkarze Olimpii

i

Autor: Olimpia Grudziądz Kolejne kontrakty w Olimpii Grudziądz

Ruchy kadrowe

Piłka Nożna. Dwaj zawodnicy na dłużej w Olimpii Grudziądz

2024-07-02 11:02

Dwójka piłkarzy pozostaje w Olimpii Grudziądz. W nowym sezonie dalej przy Piłsudskiego 14 będziemy oglądali Dominika Frelka oraz Damiana Vu Thanha.

Działacze Olimpii postanowili przedłużyć umowę ze swoim wychowankiem - Damianem Vu Thanhem. 20-letni pomocnik łącznie w barwach "Biało-zielonych" rozegrał 38 spotkań, w których 2 razy trafiał do siatki rywali. W swoim debiutanckim sezonie 2022/2023 Damian zyskał uznanie - zdobywając nagrodę dla najlepszego młodzieżowca.

W grudziądzkim zespole dalej będziemy oglądali również Dominika Frelka. 22-latek najpierw w klubie z Piłsudskiego 14 występował w sezonie 2019/2020, po którym trafił do Podbeskidzia Bielsko-Biała.

Zawodnik wrócił do zespołu Olimpii Grudziądz przed sezonem 2023/2024 na zasadzie wypożyczenia z Puszczy Niepołomice, z którą wywalczył awans do polskiej Ekstraklasy. Teraz Dominik przechodzi do Olimpii Grudziądz na zasadzie transferu definitywnego. Związał się z klubem z Piłsudskiego 14 kontraktem na dwa lata - czytamy w klubowym komunikacie.

Wcześniej umowę z grudziądzkim zespołem przedłużyli m.in. Oskar Sikorski oraz kapitan, Damian Kostkowski. Wśród nowych zawodników są: Damian Nowak, Maciej Mas, Filip Wójcik oraz Tomasz Kaczmarek.

Jesteś świadkiem ciekawego zdarzenia w waszej okolicy? A może chcesz poinformować o trudnej sytuacji w Twoim mieście? Czekamy na zdjęcia, filmy i gorące newsy! Piszcie do nas na: grudziadz@eska.pl

Eska Summer City Olsztyn! Citi Warmia Run Challenge