futbol grudziadz

Autor: Pixabay Zdjęcie ilustracyjne

PIłka Nożna

Pierwsza porażka Olimpii Grudziądz w tym roku. Chojniczanka lepsza o jedną bramkę

2024-03-11 9:55

Piłkarze Olimpii Grudziądz z pierwszą straconą bramką i pierwszą porażką w tym roku. "Biało-zieloni" przegrali 0:1 na własnym stadionie z Chojniczanką Chojnice. Goście zwycięskie trafienie zaliczyli w pierwszej połowie.

Goście zwycięską bramkę zdobyli w 29' minucie. Zamieszanie w polu karnym Olimpii wykorzystał Marcin Kozina.

Do przerwy bramek już nie oglądaliśmy. Po zamianie stron Olimpia miała przewagę, ale nie była w stanie jej udokumentować. W końcówce meczu w poprzeczkę po strzale głową trafił Szymon Krocz.

Ostatecznie do końca wynik nie uległ zmianie i Chojniczanka Chojnice wygrała w Grudziądzu z Olimpią 1:0.

Olimpia Grudziądz - Chojniczanka Chojnice. Składy meczowe

Olimpia Grudziądz: 30. Kacper Górski - 77. Rafał Kobryń, 25. Bartosz Zbiciak, 6. Oskar Sikorski, 93. Iwan Ciupa - 29. Kacper Rychert (81, 20. Damian Vũ Thành), 23. Jarosław Jampol (38, 8. Kamil Kurowski; 81, 16. Grzegorz Glapka), 44. Dominik Frelek, 10. Kacper Cichoń, 11. Szymon Krocz - 7. Patryk Czarnowski (61, 42. Fardin Rabet)

Chojniczanka Chojnice: 29. Damian Primel - 54. Grzegorz Szymusik, 21. Jakub Goliński, 14. Andrias Edmundsson, 80. Dominik Banach (90, 26. Czesław Raburski) - 79. Marcin Kozina (90, 11. Alef Firmino), 6. Oskar Paprzycki, 34. Damian Nowacki (80, 40. Killian Benvindo), 10. Wojciech Szumilas (67, 27. Hide Vitalucci), 77. Antoni Prałat (67, 91. Kacper Korczyc) - 20. Valērijs Šabala

Grudziądzanie z dorobkiem 21 oczek wciąż są na przedostatniej pozycji w ligowej tabeli. Kolejny mecz rozegrają w przyszły piątek (15 marca). Rywalem będzie Skra Częstochowa.

Jesteś świadkiem ciekawego zdarzenia w waszej okolicy? A może chcesz poinformować o trudnej sytuacji w Twoim mieście? Czekamy na zdjęcia, filmy i gorące newsy! Piszcie do nas na: grudziadz@eska.pl

Akcja bicia rekordu Guinnessa pod barem Lussi. To najdłuższa zapiekanka na świecie!