Autor: Pixabay Olimpia Grudziądz wygrała w Jarocinie

Wysoka wygrana

Pewne zwycięstwo Olimpii Grudziądz. Trzy bramki w Jarocinie

2023-04-07 19:53

23. kolejka I grupy III ligi piłki nożnej. Olimpia Grudziądz bez większych przeszkód pokonuje na wyjeździe Jarotę Jarocin 3:0. Wszystkie bramki dla zespołu trenera Bogusława Baniaka padły jeszcze przed przerwą.

Spotkanie rozstrzygnęło się już właściwie w pierwszej połowie. W 6' minucie bramkarza gospodarzy pokonał Amarildo.

Autorem kolejnych dwóch bramek dla "Biało-zielonych" był pomocnik, Kamil Kurowski. Pierwszy był wyjątkowej urody, bo strzelony bezpośrednio z rzutu rożnego. Drugie trafienie padło z okolic "szesnastki".

Grudziądzanie dzięki tej wygranej utrzymali pozycję lidera tabeli. Co więcej - punkty straciły rezerwy Pogoni Szczecin. "Portowcy" zremisowali na własnym obiekcie z Błękitnymi Stargard 2:2 (przegrywali już 0:2). Obecnie Olimpia ma cztery oczka przewagi, ale Pogoń II ma jeszcze jeden mecz zaległy do rozegrania.

Skład Olimpii Grudziądz: A. Olszewski - S. Olszewski, Mich, Rogala, Gutowski - Owczarek (86. Vu Thanh) - Jarzec (61. Konstanty), Skórecki (61. Cabrera), Kurowski (86. Stanisławski), Winsztal - Amarildo (74. Matuszewski).

W następnej kolejce zespół trenera Baniaka zagra na własnym stadionie z Pogonią Nowe Skalmierzyce.

Jesteś świadkiem ciekawego zdarzenia w waszej okolicy? A może chcesz poinformować o trudnej sytuacji w Twoim mieście? Czekamy na zdjęcia, filmy i gorące newsy! Piszcie do nas na: grudziadz@eska.pl