pchli targ

i

Autor: Pixabay Pchli Targ w Grudziądzu

Giełda staroci

Pchli targ w Grudziądzu cieszy się dużym zainteresowaniem. Sprawdź terminy spotkań

2023-08-29 10:00

Grudziądzkie targowisko na Paderewskiego dwa razy w miesiącu zmienia się w miejsce handlu i wymiany towarem. Miejskie Przedsiębiorstwo Gospodarki Nieruchomościami postanowiło podzielić się kolejny terminami - jeszcze w 2023 roku.

Handel na targowisku przy ul. Paderewskiego w Tarpnie odbywa się dwa razy w miesiącu. Kolejny Pchli Targ zaplanowano we wrześniu - odbył się 10 września. Niebawem przyjdzie czas na następny.

Pchli Targ w Grudziądzu. Kiedy kolejne spotkania dla kolekcjonerów?

Najbliższe dwa spotkania zaplanowano na wrzesień. Pierwsze już niebawem, bo 10 września. Kolejne równe dwa tygodnie później - 24 września.

Kolejne terminy:
  • 8 i 22 października
  • 5 i 19 listopada
  • 3 i 17 grudnia

Aby wystawić się na pchlim targu nie trzeba wcześniej rezerwować miejsca. Wystarczy w wyznaczony dzień stawić się na targowisku.

Nie trzeba się wcześniej zgłaszać, rezerwować, wystarczy przyjechać i zająć wolne miejsce. Zapraszamy osoby, które posiadają niepotrzebne rzeczy do nadania drugiego życia przedmiotom. Uszczęśliwiając nowego właściciela, możemy przy okazji odzyskać część poniesionych kiedyś wydatków - przekazują pracownicy spółki.

Jesteś świadkiem ciekawego zdarzenia w waszej okolicy? A może chcesz poinformować o trudnej sytuacji w Twoim mieście? Czekamy na zdjęcia, filmy i gorące newsy! Piszcie do nas na: grudziadz@eska.pl

Piotr Arak: Widzimy niepokojące sygnały. Bezrobocie może wzrosnąć