poszukiwania grudziadz 1

i

Autor: KMP Grudziądz Dzień po zniknięciu Patryka Niklewskiego w poszukiwania zaangażowano 100 policjantów i strażaków

Patryk Niklewski spod Grudziądza nadal się nie odnalazł. Rodzina nie traci nadziei [WIZERUNEK]

2021-03-29 0:44

Policjanci z Komendy Miejskiej w Grudziądzu w dalszym ciągu poszukują Patryka Niklewskiego. 24-letni mężczyzna ostatni raz był widziany w nocy z piątku na sobotę (12 na 13 marca). Od tamtego czasu ślad po nim zaginął.

Grudziądzcy policjanci w dalszym ciągu poszukują mieszkańca Łasina (powiat Grudziądzki) Patryka Niklewskiego. 24-latek w dniu 13 marca 2021 r. około godziny 3:30 uczestniczył w zdarzeniu drogowym w miejscowości Łasin Wybudowanie.

Po tym zdarzeniu oddalił się w nieznanym kierunku. Funkcjonariusze apelują do osób, które widziały zaginionego lub posiadają informację o miejscu jego przebywania o pilny kontakt - mówi Robert Szablewski z KMP w Grudziądzu.

ZOBACZ TEŻ - Policjanci w Grudziądzu uratowali życie 58-letniemu mężczyźnie. Reanimowali go do skutku

Rysopis poszukiwanego :
  • z wyglądu wiek 20-25 lat,180 cm wzrostu, włosy krótkie.
  • Znaki szczególne: delikatna blizna nad prawym uchem.
  • Ubrany: W chwili zdarzenia ubrany był w odzież roboczą.

Mężczyzna do dnia dzisiejszego nie nawiązał żadnego kontaktu z rodziną.

Rodzina nie traci nadziei

Cały czas szukamy. Nie wiemy gdzie on może się znajdować. Proszę pamiętać, że jego wizerunek może się nieco zmienić. Może mieć zarost, na pewno nie ma okularów, no i może być poobijany - mówi nam w rozmowie telefonicznej, Emilia Sonnenfeld, partnerka zaginionego Patryka.

patryk grudziadz wizerunek

i

Autor: KMP Grudziądz Mężczyzna ostatni raz był widziany w sobotę (13.03.2021)

W przypadku napotkania zaginionego prosimy poinformować najbliższą jednostkę policji dzwoniąc do dyżurnego KMP w Grudziądzu tel. 47 7545 221/222. Informacje można też przekazać bezpośrednio do Zespołu do Spraw Poszukiwań i Identyfikacji KMP w Grudziądzu tel. 47 7545 351 lub pod numer alarmowy 112.

Jeśli jesteście świadkami ciekawego wydarzenia w Waszej okolicy, piszcie do nas i ślijcie zdjęcia na online@grupazpr.pl!

Polska - Andora. Tak wygląda mecz reprezentacji bez kibiców