bieg kobiet

i

Autor: Nadesłane Bieg Kobiet był ostatnim biegiem, który udało się zorganizować przed pandemią koronawirusa SARS-CoV-2

Panie znów wystartują w biegu z okazji swojego święta! Tym razem w formie wirtualnej

2021-02-13 22:01

Miejski Ośrodek Rekreacji i Wypoczynku organizuje kolejną edycję "Biegu Kobiet". W tym roku ze względu na pandemię i towarzyszące obostrzenia impreza odbędzie się w formie wirtualnej.

Co roku kilkaset osób w kolorowym korowodzie, w zabawnych przebraniach, z kolorowymi akcesoriami przemierza ścieżki Parku Miejskiego w symbolicznym, aktywnym powitaniu wiosny i kultywowaniu marcowego święta kobiet.

Zapraszamy do przemierzenia minimum 3 km trasy, może być bieg, marsz, Nordic Walking czy trening na bieżni mechanicznej, zarejestrowania tego faktu na urządzeniach monitorujących aktywność i przesłania do nas na email - biuro@polmaratongrudziadz.pl zdjęć, zrzutów z ekranu itp. dokumentujących udział w biegu - mówi Izabela Piwowarska, dyrektor MORiW w Grudziądzu.

Zgłoszenia do biegu przyjmowane są do 10 marca. Biegamy od 22 lutego do 8 marca. Od 11 do 31 marca będzie można odbierać medale z Mariny przy ul. Portowej 8 codziennie od 8.00 do 20.00.

ZOBACZ TEŻ - Rok 2021 w Grudziądzu rokiem Bronka Malinowskiego. Trwają przygotowania obchodów [AUDIO]

Gdzie się zapisać ?

Zapisy na tegoroczny "Bieg Kobiet" prowadzone są pod linkiem - ZAPISY NA BIEG KOBIET

Ponadto organizatorzy zachęcają aby na maila wraz z wynikiem wysłać zdjęcie z trasy - na przykład zaraz po przebiegnięciu. Z fotek utworzona zostanie kolorowa galeria.

Masz dla nas ciekawy temat lub wystrzałową nowinę? Napisz do nas na adres online@grupazpr.pl. Czekamy na zdjęcia, filmy i gorące newsy z Waszej okolicy!

Złodzieje polują na te marki samochodów | ESKA XD #016