ostatni dzien glosowanie gbo

i

Autor: Pixabay Grudziądzanie do wyboru mają 82 projekty

Ostatnia szansa na głos w GBO! Do wyboru mamy 82 projekty

2021-07-03 17:54

Tylko do jutra potrwa głosowanie w Grudziądzki Budżecie Obywatelskim 2022. Jako że głosowanie odbywa się wyłącznie elektronicznie, każdy z mieszkańców, który jeszcze nie oddał głosu, może to uczynić.

Przypomnijmy, że głosujemy wchodząc na stronę grudziadz.budzet-obywatelski.org, na której należy wypełnić krótki formularz. Istotne jest podanie numeru telefonu komórkowego, na który przyjdzie specjalny kod weryfikacyjny. Potem taki kod należy wpisać w odpowiednie miejsce w formularzu. Nie są pobierane żadne opłaty, a z jednego numeru telefonu można zweryfikować maksymalnie pięć głosów.

Do wyboru mamy dwa zadania ogólnomiejskie, dwa miękkie oraz dwa okręgowe, ale właściwe dla swojego miejsca zamieszkania. Na liście zadań, na które można głosować, znajdują się 82 projekty, z czego 23 zadania to zadania ogólnomiejskie, 12 zadań to zadanie miękkie, natomiast 47 to zadania okręgowe z podziałem na 10 okręgów.

Jesteś świadkiem ciekawego zdarzenia w waszej okolicy? A może chcesz poinformować o trudnej sytuacji w Twoim mieście? Czekamy na zdjęcia, filmy i gorące newsy! Piszcie do nas na: online@grupazpr.pl

ESKA XD #026 - MANESKIN, ROLNICY, PLAŻA i PROBLEMY Z KLIMATYZACJĄ