olimpia mecz

i

Autor: Olimpia Grudziądz Grudziądzanie rozgrywki ligowe rozpoczną już 5 sierpnia na wyjeździe w Gniewinie

Ostatni sprawdzian piłkarzy Olimpii Grudziądz. Rywalem będzie ligowy przeciwnik

2022-07-29 13:38

Przed zawodnikami grudziądzkiej Olimpii ostatni test przed rozpoczynającym się w przyszłym tygodniu sezonem. "Biało-zieloni" na stadionie przy Piłsudskiego 14 zmierzą się dziś o 17:30 z KP Starogardem Gdańskim.

Gra kontrolna z KP Starogard Gdański będzie ostatnim sprawdzianem piłkarzy Olimpii przed nadchodzącym sezonem na trzecioligowych boiskach. Spotkanie z ligowym przeciwnikiem zostanie rozegrane na Stadionie Centralnym przy Piłsudskiego 14.

KP Starogard Gdański w minionym sezonie zajął 11. miejsce w tabeli grupy II trzeciej ligi. W tym sezonie zespół mierzy w znacznie wyższą lokatę. W klubie pojawił się m.in. były kapitan Olimpii, Damian Ciechanowski.

Z kolei w kadrze Olimpii swój pierwszy mecz - jako pełnoprawny piłkarz "Biało-zielonych" - rozegra Amarildo Leirosa Junior. 28-letni napastnik w sezonie 2020/21 występował w ŁKS-ie Łagów, a ostatnim jego klubem był San Ġwann FC (Malta). Wcześniej profesjonalny kontrakt z grudziądzką drużyną podpisał Filip Prykaszczyk z Akademii Piłkarskiej.

Początek dzisiejszego spotkania z KP Starogard Gdański o godzinie 17:30. Wstęp wolny.

Jesteś świadkiem ciekawego zdarzenia w waszej okolicy? A może chcesz poinformować o trudnej sytuacji w Twoim mieście? Czekamy na zdjęcia, filmy i gorące newsy! Piszcie do nas na: online@grupazpr.pl

Jan Tomaszewski ostro o transferze Lewandowskiego