olimpia mecz

i

Autor: Olimpia Grudziądz Grudziądzanie powalczą o odzyskanie fotelu lidera tabeli

Sport w Grudziądzu

Olimpia Grudziądz straciła fotel lidera. Dziś może go odzyskać

2023-04-01 11:44

Przed piłkarzami grudziądzkiej Olimpii szansa na odzyskanie fotelu lidera. "Biało-zieloni" na własnym stadionie zmierzą się z Vinetą Wolin. Początek o godzinie 16.

W ostatniej kolejce Olimpia poniosła swoją trzecią porażkę w tym sezonie. Grudziądzanie przegrali 0:1 na wyjeździe z Sokołem Kleczew. Zwycięskie trafienie dla gospodarzy zanotował na początku meczu Kacper Janiak. Z kolei Vineta Wolin na własnym stadionie poległa z Polonią Środa Wielkopolska 1:3.

Vineta Wolin - kilka słów o rywalu Olimpii Grudziądz

Trenerem dzisiejszego rywala grudziądzkiej Olimpii jest Dawid Jeż. Vineta Wolin po 21 seriach gier zajmuje 14. miejsce w ligowej tabeli z dorobkiem 21 oczek. Złożyło się na to 5 zwycięstw, 6 remisów i 10 porażek. Dzisiejsi goście mają 27 strzelonych bramek i 43 stracone.

Najskuteczniejszym strzelcem w talii trenera Jeża jest 28-letni napastnik, Kamil Wiśniewski, który ma na koncie 6 trafień. Cztery bramki ma 26-letni pomocnik Szymon Kurczak.

Przed tygodniem Vineta Wolin przegrała 1:3 na własnym boisku z Polonią Środa Wielkopolska. Z kolei jesienią w Wolinia Olimpia pokonała zespół Dawida Jeża aż 5:0. Wówczas bramki dla „Biało-zielonych” zdobywali dwie Szymon Doba, a po jednej Amarildo, Kamil Kurowski i Oskar Sikorski.

Początek dzisiejszego spotkania przy Piłsudskiego 14 o godzinie 16.

Jesteś świadkiem ciekawego zdarzenia w waszej okolicy? A może chcesz poinformować o trudnej sytuacji w Twoim mieście? Czekamy na zdjęcia, filmy i gorące newsy! Piszcie do nas na: grudziadz@eska.pl

Kasia i Jędrek Gąsienicowie: Gwiazdy „Gogglebox” opowiadają o seksie i pieniądzach