olimpia znicz

Autor: Łukasz Piekarski Olimpia Grudziądz odrobiła zaległości z 11. kolejki drugiej ligi

Olimpia bliżej niechlubnego rekordu. Znów nie wygrała na własnym stadionie! [AUDIO]

2020-11-10 19:53

Piłkarze Olimpii po niezłym meczu znów nie wygrywają na własnym stadionie. Tym razem zremisowali 1:1 ze Zniczem Pruszków.

Włamanie do pomieszczeń na Olimpii Grudziądz

W pierwszej połowie stroną dominującą była Olimpia Grudziądz. "Biało-zieloni" stworzyli sobie kilka sytuacji do strzelenia bramki. Niestety żadnej nie byli w stanie wykorzystać.

Grudziądzanie poza niezłymi akcjami w ofensywie, nieźle prezentowali się również w defensywie. Znicz praktycznie nie stworzył sobie ani jednej szansy do oddania celnego strzału.

Czy studniówki powinny zostać odwołane?

Na drugą połowę Olimpia wyszła z podobną determinacją, co na pierwszą. Niestety kolejne strzały (szczególnie z dystansu) leciały ponad bramką Znicza. Goście z kolei mocno wycofani czekali na groźne kontrataki.

Jeden z nich w 86' minucie zakończył się bramką Macieja Machalskiego. Olimpia goniła wyrównania i dogoniła. W doliczonym czasie gry bramkę głową zdobył Piotr Janczukowicz.

Olimpia: 33. Nikodem Sujecki - 25. Damian Ciechanowski, 6. David Andronic, 20. Kacper Pietrzyk, 3. Bartosz Widejko - 8. Mikołaj Gabor (67, 88. Kacper Janiak), 23. Michał Graczyk, 19. Grzegorz Gulczyński, 29. Piotr Janczukowicz, 11. Omid Popalzay (87, 7. Adrian Kwiatkowski) - 14. Patryk Leszczyński (68, 10. José Embaló).

Znicz: 12. Jan Jurczak - 4. Marcin Bochenek, 3. Maciej Wichtowski, 18. Martin Baran, 11. Peter Drobňák (15, 19. Marcin Rackiewicz) - 16. Jakub Zagórski (46, 7. Krystian Tabara), 10. Maciej Machalski, 8. Lukáš Hrnčiar, 9. Dariusz Zjawiński, 13. Patryk Kubicki (60, 21. Paweł Tarnowski) - 24. Mariusz Gabrych (76, 14. Mikołaj Szymański).