policja grudziadz

i

Autor: Nadesłane / KMP w Grudziądzu Wizerunek sprawców kradzieży z ulicy Wybickiego w Grudziądzu

Okradli sklep monopolowy na Wybickiego. Szukają ich policjanci z Grudziądza

2022-06-30 16:20

Policjanci z Komendy Miejskiej Policji w Grudziądzu zwracają się z prośbą o pomoc w identyfikacji osób przedstawionych na zdjęciach. Wszyscy, którzy je rozpoznają, bądź posiadają informacje na ich temat proszeni są o kontakt osobisty lub telefoniczny z policjantami.

Śledczy z grudziądzkiej komendy prowadzą dochodzenie w sprawie kradzieży. Do zdarzenia doszło 1 maja 2022 roku przy sklepie monopolowym na ulicy Wybickiego w Grudziądzu.

Kobieta wraz z mężczyzną w trakcie rozmowy, wykorzystując nieuwagę poszkodowanego mężczyzny, dokonali kradzieży portfela z pieniędzmi oraz dokumentami - relacjonuje Łukasz Kowalczyk z KMP w Grudziądzu.

policja kradziez

i

Autor: Nadesłane / KMP w Grudziądzu Wizerunek sprawców

Wszyscy, którzy rozpoznają osoby ze zdjęcia lub mogą pomóc w ustaleniu tożsamości proszeni są o kontakt osobisty z funkcjonariuszami Komendy Miejskiej Policji w Grudziądzu, ul. Chełmińska 111 lub telefoniczny pod numerem 47 754 53 88, a także całodobowo pod numerami 47 754 52 21/222 lub 112.

Jesteś świadkiem ciekawego zdarzenia w waszej okolicy? A może chcesz poinformować o trudnej sytuacji w Twoim mieście? Czekamy na zdjęcia, filmy i gorące newsy! Piszcie do nas na: online@grupazpr.pl

IGA ŚWIĄTEK #1GA, DODA vs IMPLANTY, PIES KARMEL TRENUJE, AUTEM NA URLOP | ESKA XD #052