policja grudziadz

i

Autor: Pixabay Mężczyzna był poszukiwany przez grudziądzkich policjantów za wcześniejsze przestępstwa

Okradł market w Grudziądzu i trafił za kratki. Był poszukiwany za wcześniejsze przestępstwa

2022-06-13 15:11

Grudziądzcy policjanci zatrzymali 25-latka, który w jednym z marketów ukradł alkohol i artykuły spożywcze. W trakcie zatrzymania okazało się, że jest osobą poszukiwaną nakazem sądowym za poprzednie kradzieże. Mężczyzna trafił już za kratki.

Poszukiwany mężczyzna wpadł podczas policyjnej kontroli na Al. 23 stycznia. Kierującym okazał się 25-letni grudziądzanin. W trakcie kontroli okazało się, że kierowca jest poszukiwany nakazem sądowym za kradzieże na terenie miasta.

W toku dalszych czynności policjanci ujawnili na tylnej kanapie alkohol oraz produkty spożywcze. Jak się okazało były to "fanty" wyniesione z jednego z marketów w mieście - mówi Łukasz Kowalczyk z KMP w Grudziądzu.

Funkcjonariusze udali się na miejsce kradzieży, gdzie potwierdzili ten fakt. Skradziony towar warty niespełna 1000 zł wrócił na półki sklepowe.

Sprawca odpowie za ten czyn przed grudziądzkim sądem. Na sprawę poczeka w zakładzie karnym, odsiadując karę za poprzednie przewinienia. Grozi mu dodatkowo do 5 lat więzienia.

policja kradziez

i

Autor: Nadesłane / KMP w Grudziądzu Towar o wartości 1000 złotych wrócił na sklepowe półki

Jesteś świadkiem ciekawego zdarzenia w waszej okolicy? A może chcesz poinformować o trudnej sytuacji w Twoim mieście? Czekamy na zdjęcia, filmy i gorące newsy! Piszcie do nas na: online@grupazpr.pl

TAK WYGLĄDA LUKSUSOWE ŻYCIE EKIPY FRIZA | ESKA XD - Radio Eska #50