Ognisko Pracy Pozaszkolnej poszerza ofertę edukacyjną

i

Autor: Paulina Mroczka

Ognisko Pracy Pozaszkolnej poszerza ofertę edukacyjną

2020-09-28 13:36

Zgodnie z zasadami reżimu sanitarnego OPP w Grudziądzu organizuje zajęcia dla dzieci i młodzieży. W ofercie znajdzie się coś dla pasjonatów muzyki, tańca, plastyki a nawet gry w szachy. Do listy zajęć dochodzą też nowe propozycje.

Dzieci oraz młodzież popołudniami uczestniczą w tematycznych zajęciach, organizowanych przez OPP przy ulicy Chełmińskiej. Propozycję placówki to gratka zarówno dla miłośników muzyki, tańca i plastyki. Całą ofertę możecie znaleźć TUTAJ.

W związku z dużym zainteresowaniem gry na instrumentach muzycznych, w propozycjach pojawiła się także wcześniej niedostępna - nauka gry na ukulele. Można też dołączyć do orkiestry dętej oraz pracowni fantasy, która rozbudowana została o zajęcia multimedialne. Te mogą odbywać się dzięki środkom, pozyskanym z Grudziądzkiego Budżetu Obywatelskiego. Do pracowni zakupiono nowy sprzęt.

Uczestnicy na zajęciach są zwolnieni z zakrywania ust i nosa, a przerwy realizowane są na świeżym powietrzu. Rodzice, mogą swobodnie odbierać pociechy z placówki, jednak ważne jest, by robić to w pojedynkę.