budynek piurun gmina grudziadz 1

i

Autor: Nadesłane/PSP w Grudziądzu W budynek najprawdopodobniej trafił piorun

Ogień było widać z daleka. Palił się dom jednorodzinny w Wałdowie Szlacheckim

2022-01-17 14:51

Poranna burza, która przeszła przez Grudziądza była tragiczna dla mieszkańców domu jednorodzinnego z Wałdowa Szlacheckiego. W budynek najprawdopodobniej trafił piorun. Nikomu nic się nie stało, ale budynek jest mocno zniszczony.

Pożar na pierwszy rzut oka wydawał się bardzo poważny. Strażacy po przybyciu na miejsce widzieli płomienie, który wydobywały się zza pokrycia dachowego. Na szczęście w miarę szybko dom opuścili jego mieszkańcy. Z ich relacji wynika, że w budynek najprawdopodobniej uderzył piorun.

Strażacy dość szybko opanowali pożar. Później zajęli się rozbiórką spalonego poszycia i sprawdzania czy nie ma ukrytych zarzewi ognia. Na końcu tymczasowo zabezpieczyli zniszczony dach plandeką.

Stracy w samym budynku są ogromne.

W tej chwili dom nie nadaje się do użytkowania bo straty materialne są ogromne. Potrzebna będzie pomoc - czytamy na stronie grudziądzkich strażaków.

Na miejscu działało osiem zastępów straży pożarnej z obu grudziądzkich jednostek oraz OSP Szynych i OSP Ruda.

Do tematu wrócimy, gdy uruchomiona zostanie pomoc dla rodziny z domu w Wałdowie Szlacheckim.

piorun grudziadz

i

Autor: Nadesłane/PSP w Grudziądzu Płomienie widoczne były z daleka
piorun grudziadz 2

i

Autor: Nadesłane/PSP w Grudziądzu Dom obecnie nie nadaje się do zamieszkiwania

Jesteś świadkiem ciekawego zdarzenia w waszej okolicy? A może chcesz poinformować o trudnej sytuacji w Twoim mieście? Czekamy na zdjęcia, filmy i gorące newsy! Piszcie do nas na: online@grupazpr.pl

Pożar gazociągu w Cesarce