parkowanie kosciuszki grudziadz

i

Autor: Łukasz Piekarski O potencjalnych konsultacjach i rozmowach z mieszkańcami mówił na ostatniej sesji prezydent Maciej Glamowski

Co z konsultacjami na Kościuszki? Mieszkańcy wciąż płacą za parking

2022-01-17 13:32

Wciąż nie wiadomo kiedy i czy w ogóle odbędą się konsultacja społeczne z mieszkańcami ulicy Kościuszki w temacie zniesienia opłat za parkowanie. Grudziądzki ratusz nie ustalił jeszcze żadnych konkretów, co do rozmów z mieszkańcami.

Wciąż nie wiadomo co z obiecanymi przez prezydenta konsultacjami z mieszkańcami kamienic przy ul. Kościuszki. Chodzi o ewentualne zniesienie opłat w tym miejscu za parkowanie. Grudziądzki ratusz nie ustalił jeszcze żadnych konkretów, co do rozmów z mieszkańcami.

Trwają prace nad ustaleniem terminu i formą przeprowadzenia takich konsultacji. Rozważanych jest kilka opcji. Jak tylko podejmiemy decyzję, to natychmiast poinformujemy o tym wszystkich mieszkańców - mówi Karol Piernicki, rzecznik grudziądzkiego ratusza.

Przypomnijmy, pomysł zniesienia opłat za parkowanie na Kościuszki pojawił się na grudniowej sesji. Wówczas projekt uchwały został wykreślony. Urzędnicy do tematu mieli wrócić w styczniu, m.in. konsultacjami społecznymi z mieszkańcami.

Z kolei od minionego piątku (14 stycznia) znów bezpłatnie zaparkujemy przy ul. Portowej.

Jesteś świadkiem ciekawego zdarzenia w waszej okolicy? A może chcesz poinformować o trudnej sytuacji w Twoim mieście? Czekamy na zdjęcia, filmy i gorące newsy! Piszcie do nas na: online@grupazpr.pl

ESKA XD #040 - HARRY POTTER, NAJSEKSOWNIEJSI, ZIMOWE IGRZYSKA, HIGH LEAGUE 2