glp nowy sezon

i

Autor: Nadesłane / GLP To będzie już dwunasty sezon Grudziądzkiej Ligi Piłkarskiej

Nowy sezon w Grudziądzkiej Lidze Piłkarskiej. Trwają zapisy drużyn

2023-02-14 13:40

Rusza 12. sezon Grudziądzkiej Ligi Piłkarskiej. To rozgrywki dla amatorów futbolu. Obecnie trwa nabór drużyn do poszczególnych lig.

Nabór nowych drużyn rozpoczął się 10 lutego.

Zapisy potrwają do 22 lutego. Pod koniec miesiąca planujemy spotkanie organizacyjne z kapitanami drużyn. Przedstawimy na nim wszystkie zasady - mówi Karol Rolewicz, koordynator rozgrywek.

Mecze rozgrywane są na grudziądzkich orlikach. Niektóre zespoły w lidze występują od samego początku jej istnienia.

Dużo ekip jest mega pozytywnych i są z nami bardzo długo. Dzięki temu możemy rozgrywać mecze w większości bez obecności sędziego. Zapraszamy do naszej ligi, jeśli macie jakieś pytania to skontaktujcie się z nami np. poprzez naszego facebooka - dodaje nasz rozmówca.

Po zamknięciu zapisów nastąpi podział na ligi. Skład oraz liczebność każdej z lig zależeć będzie od ilości zapisanych drużyn. W dniach 26.02 - 07.03 otwarte będzie okienko transferowe. Będzie to czas, kiedy można będzie dopisywać zawodników do składu.

4 marca zostanie zaprezentowany terminarz rozgrywek. Planowo pierwsza kolejka powinna rozpocząć się dwa tygodnie później.​

Jesteś świadkiem ciekawego zdarzenia w waszej okolicy? A może chcesz poinformować o trudnej sytuacji w Twoim mieście? Czekamy na zdjęcia, filmy i gorące newsy! Piszcie do nas na: grudziadz@eska.pl

Express Biedrzyckiej - Krzysztof GAWKOWSKI