policja posterunek

i

Autor: Nadesłane / KMP w Grudziądzu Nowy posterunek czynny będzie od 6 lutego w centrum Grudziądza

Nowy posterunek dla dzielnicowego. To dawna siedziba grudziądzkiej spółki MPGN

2023-02-01 11:15

Mieszkańcy północnej części Grudziądza będą mogli spotkać się ze swoim dzielnicowym w nowym posterunku. Od najbliższego poniedziałku (6 lutego) mundurowi przeprowadzą się do dawnej siedziby MPGN-u przy ul. Mickiewicza 23.

Grudziądzanie zamieszkujący na terenie I Rewiru Dzielnicowych grudziądzkiej komendy będą mieli możliwość spotkać się ze swoim dzielnicowym w nowej siedzibie posterunku przy ul. Mickiewicza 23.

Obiekt ten został udostępniony Komendzie Miejskiej Policji w Grudziądzu przez Miejskie Przedsiębiorstwo Gospodarki Nieruchomościami i znajduje się na zapleczu budynku banku przy deptaku - mówi Łukasz Kowalczyk z KMP w Grudziądzu.

Po wcześniejszym kontakcie telefonicznym z dzielnicowym, grudziądzanie północnej części miasta chcąc się z nim spotkać nie będą musieli już kierować się do głównej siedziby komendy przy ul. Chełmińskiej.

Numer telefonu do kierownika I Rewiru Dzielnicowych KMP w Grudziądzu:

tel. 47 754 52 80, kom. 786 857 216.

policja posterunek 2

i

Autor: Nadesłane / KMP w Grudziądzu Nowy posterunek dzielnicowego

Jesteś świadkiem ciekawego zdarzenia w waszej okolicy? A może chcesz poinformować o trudnej sytuacji w Twoim mieście? Czekamy na zdjęcia, filmy i gorące newsy! Piszcie do nas na: grudziadz@eska.pl

M. HORAŁA: DROGA DO ZWYCIĘSTWA PIS JEST OTWARTA