wypadek grudziadz

i

Autor: Nadesłane/ PSP w Grudziądzu Do wypadku doszło w centrum Grudziądza

Wypadek w centrum Grudziądza. Osobówka zderzyła się z tramwajem

2023-01-30 18:26

Jedna osoba została zabrana do szpitala w wyniku wypadku w centrum Grudziądza. Doszło do niego na skrzyżowaniu ul. Chełmińskiej z Włodka. Na miejscu działania prowadziły straż pożarna, pogotowie i policja.

Jak doszło do wypadku w centrum Grudziądza? Kierująca Skody Superb jadąc od strony ul. Toruńskiej, chciała skręcić w lewo - w ulicę Włodka. Na sygnalizatorze zapalone było wówczas zielone światło. Mimo to i tak powinna ustąpić pierwszeństwo nadjeżdżającemu tramwajowi. Tak się nie stało i wjechała wprost pod pojazd szynowy, który uderzył w lewy bok auta.

Kierująca "osobówką" w wyniku zderzenia z tramwajem ucierpiała na tyle, że konieczna w jej przypadku była hospitalizacja.

Żadnemu z pasażerów tramwaju nic się nie stało.

Na miejscu wypadku pracowały trzy zastępy straży pożarnej z obu grudziądzkich jednostek, policjanci i Zespół Ratownictwa Medycznego. Ruch przez kilkanaście minut był mocno utrudniony. Tramwaje nie kursowały.

Jesteś świadkiem ciekawego zdarzenia w waszej okolicy? A może chcesz poinformować o trudnej sytuacji w Twoim mieście? Czekamy na zdjęcia, filmy i gorące newsy! Piszcie do nas na: grudziadz@eska.pl