Marcin Mielnicki

i

Autor: Nadesłane / Urząd Miejski w Grudziądzu Marcin Mielnicki (na zdjęciu)

Zmiany

Nowy Miejski Rzecznik Konsumenta. Został nim Marcin Mielnicki

2024-06-06 13:36

Jest nowy Miejski Rzecznik Konsumentów. W ramach awansu wewnętrznego został nim Marcin Mielnicki.

Marcin Mielnicki na tym stanowisku zastąpi Przemysława Deckera, który w ostatnich wyborach samorządowych uzyskał mandat radnego.

Do obowiązków Miejskiego Rzecznika Konsumentów należy m.in. zapewnienie konsumentom bezpłatnego poradnictwa w zakresie ochrony ich interesów, składanie wniosków w sprawie stanowienia i zmiany przepisów prawa miejscowego w zakresie ochrony interesów konsumentów, współdziałanie z właściwymi delegaturami Urzędu Ochrony Konkurencji i Konsumentów, organami Inspekcji Handlowej oraz organizacjami, do których zadań statutowych należy ochrona interesów konsumentów, występowanie do przedsiębiorców w sprawach ochrony praw i interesów konsumentów.

Marcin Mielnicki posiada wykształcenie prawnicze i wieloletnie doświadczenie w pracy na stanowiskach urzędniczych. W Urzędzie Miejskim zatrudniony jest od 10 marca 2021 roku, kiedy to trafił do Biura Prasowego i Medialnego.

Biuro Rzecznika Konsumentów znajduje się w Urzędzie Stanu Cywilnego przy ul. Mickiewicza. Czynne jest od poniedziałku do czwartku w godzinach 7:30 – 15:30 oraz w piątki w godzinach 7:00 – 13:30.​

Jesteś świadkiem ciekawego zdarzenia w waszej okolicy? A może chcesz poinformować o trudnej sytuacji w Twoim mieście? Czekamy na zdjęcia, filmy i gorące newsy! Piszcie do nas na: grudziadz@eska.pl

TUSK JEST NA PASKU TRZECIEJ DROGI? - prof. Jarosław Flis