pociagi grudziadz

i

Autor: Radio Eska Są nowe rozkłady jazdy pociągów

Nowe rozkłady jazdy pociągów. W Grudziądzu mniej połączeń z Laskowicami

2022-12-11 1:41

Od dzisiaj (11 grudnia) w życie wchodzi nowy rozkład kolejowy. Ubędzie wraz z nim kilku połączeń na linii Grudziądz - Laskowice Pomorskie. Nieco mniej kursów będzie także m.in. do Torunia.

Nowe rozkłady jazdy wchodzą w życie od dzisiaj (11 grudnia). Na niektórych liniach czekają nas "ostre cięcia". Chodzi tu przede wszystkim o połączeniem Grudziądza z Laskowicami Pomorskimi.

W dni powszednie z Grudziądza do Laskowic kursuje 16 pociągów -  6 bezpośrednio do Bydgoszczy. Tak było jeszcze przed zmianami. Po wspomnianych zmianach na linii Grudziądz - Laskowice pojedzie 12 realizowanych przejazdów.

Natomiast z Laskowic do Grudziądza w dni powszednie będzie realizowanych 12 kursów z obecnych 15. W dni wolne pozostanie 9 kursów, z 13 obecnych.

Grudziądz - Toruń - będą nowe rozkłady?

Z Grudziądza do Torunia w ciągu dnia wciąż będzie odjeżdżało 13 pociągów. Więcej zmiany mamy w kursowanie w weekend. Tutaj na linii Grudziądz - Toruń liczba ta spadła z 10 na 9 przejazdów.

Kosmetyczne zmiany wprowadzone zostały również na linii Grudziądz - Brodnica.

Jesteś świadkiem ciekawego zdarzenia w waszej okolicy? A może chcesz poinformować o trudnej sytuacji w Twoim mieście? Czekamy na zdjęcia, filmy i gorące newsy! Piszcie do nas na: grudziadz@eska.pl

Nowe pociągi od bydgoskiej Pesy wjechały na tory