nowa linia grudziadz

i

Autor: Radio ESKA Autobusy linii nr 7 będą skomunikowane z linią nr 3

Nowa linia autobusowa w Grudziądzu. "Siódemka" będzie kursowała w powiecie [AUDIO]

2021-03-31 8:40

Od 1 kwietnia uruchomiona zostanie linia autobusowa nr 7, która będzie dedykowana do kursowania po gminie Rogóźno w powiecie grudziądzkim.

Autobus będzie przejeżdżał przez takie miejscowości jak Białochowo, Skurgwy, Gubiny, Szebruczek, czy chociażby Szembruk.

Linia kursować będzie wyłącznie w dni powszednie. Zaplanowanych jest siedem kursów o każdej porze dnia. Przystankiem początkowym i końcowym będzie Urząd Gminy w Rogóźnie - mówi Karol Piernicki, rzecznik prasowy grudziądzkiego ratusza. 

ZOBACZ TEŻ - Ruszają pierwsze wiosenne nasadzenia kwiatów. Na rabatach w Grudziądzu zrobi się kolorowo

Autobusy z linii nr 7 będą skomunikowane godzinowo z autobusami linii nr 3, która również wozi swoich pasażerów do Rogóźna.

W godzinach porannych pasażerowie korzystający z linii nr 7 mają możliwość przesiadki do autobusów linii nr 3. Podobnie będzie to możliwe w godzinach popołudniowych, w przypadku powrotu do swoich miejscowości - dodaje urzędnik.

Mówi Karol Piernicki, rzecznik prasowy Urzędu Miejskiego w Grudziądzu. Posłuchaj:

Bilety ważne będą także po przesiadce.

Jesteś świadkiem ciekawego zdarzenia w waszej okolicy? A może chcesz poinformować o trudnej sytuacji w Twoim mieście? Czekamy na zdjęcia, filmy i gorące newsy! Piszcie do nas na: online@grupazpr.pl

Eska XD #019 - życie jak w serialu