linia 16

i

Autor: Facebook / Wydział Komunikacji Miejskiej w Grudziądzu Linia nr 16 ruszy od 1 września

Komunikacja Miejska

Nowa linia autobusowa pojawi się na ulicach Grudziądza. Urzędnicy podali rozkład jazdy

2023-08-01 23:59

Od 1 września na grudziądzkich ulicach pojawi się nowa linia autobusowa. Oznaczona zostanie numerem 16 i będzie kursowała z Mniszka do Galerii Grudziądzkiej przy ulicy Konarskiego. Na eska.pl znajdziesz rozkład jazdy i przebieg trasy.

Nowa linia autobusowa na drogach Grudziądza pojawi się wraz z początkiem września (dokładnie od 1 września). Tak będzie wyglądał przebieg jej trasy:

  • os. Mniszek,
  • os. Rządz,
  • os. Strzemięcin,
  • os. Kopernika,
  • os. Kawalerii Polskiej,
  • Galeria Grudziądzka.

Pierwszy kurs wyruszy o godzinie 7:30.

Godziny kursowania linii zostały przyjęte z uwzględnieniem godzin rozpoczęcia zajęć w placówkach oświatowych na trasie przejazdu linii - informują urzędnicy z Grudziądza.

Poniżej prezentujemy przedstawiony rozkład jazdy linii nr 16 w Grudziądzu:

rozklad linia 16

i

Autor: Facebook / Wydział Komunikacji Miejskiej w Grudziądzu Rozkład jazdy linii nr 16 w Grudziądzu

Kursy kończące uwzględnią godziny zakończenia pracy punktów handlowych oraz dają możliwość dojazdu dla osób pracujących na zmianach nocnych - dodają urzędnicy. 

Jak wygląda częstotliwość kursowania autobusów? Wynosi ona 1 godzinę i 30 minut.

Będzie szczegółowo analizowana w miarę upływu czasu. Inwestycje mieszkaniowe trwające przy ul. Konarskiego, będą miały wpływ na rozwój linii - przekazują pracownicy Wydziału Komunikacji Miejskiej w Grudziądzu.

Sonda
Będziecie korzystali z lini nr 16?

Jesteś świadkiem ciekawego zdarzenia w waszej okolicy? A może chcesz poinformować o trudnej sytuacji w Twoim mieście? Czekamy na zdjęcia, filmy i gorące newsy! Piszcie do nas na: grudziadz@eska.pl