nowa droga rzadz

i

Autor: UM Grudziądz Nowa droga oddana do użytku ma zostać jeszcze w tym miesiącu lub najpóźniej do połowy kwietnia

Nowa droga dla mieszkańców Rządza. Ma pomóc przy utrudnieniach z torowiskiem [AUDIO]

2021-03-11 16:49

Mieszkańcy Rządza zyskają nową drogę wyjazdu z osiedla. Prezydent Grudziądza zapowiedział powstanie łącznika pomiędzy ulicami Konstytucji 3 Maja a Rataja.

Inwestycja przeprowadzona zostanie ze względu na utrudnienia spowodowane modernizacją torowiska tramwajowego w tej części miasta.

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom mieszkańców tego osiedla, powstanie droga łącząca ulicę Konstytucji 3 Maja z ulicą Rataja. Nowa droga ułatwi wyjazd z OM Nowy Rządz, który jest teraz utrudniony ze względu na trwającą modernizację sieci tramwajowej - mówi prezydent Maciej Glamowski.

ZOBACZ TEŻ - PKP chce wyremontować tory w okolicach Grudziądza. Szybciej dojedziemy m.in. do Trójmiasta [AUDIO]

Inwestycja nie powinna zająć wiele czasu. Urzędnicy chcą nową drogą oddać do użytku jeszcze w tym miesiącu lub najpóźniej do połowy kwietnia.

Tymczasowa droga powstanie na przełomie marca i kwietnia - dodaje włodarz miasta.

O nowej drodze na osiedle Rządz mówi prezydent Maciej Glamowski. Posłuchaj:

Przypomnijmy, modernizacja torowiska w Grudziądzu rozpoczęła się przed kilkoma tygodniami. Od poniedziałku (15 marca) drogowcy rozpoczną prace na ulicach Toruńskiej i Chełmińskiej.

Jesteś świadkiem ciekawego zdarzenia w waszej okolicy? A może chcesz poinformować o trudnej sytuacji w Twoim mieście? Czekamy na zdjęcia, filmy i gorące newsy! Piszcie do nas na: online@grupazpr.pl

Kobiety kontra mężczyźni | ESKA XD #018