kacper kadra

i

Autor: Nadesłane Kacper Strycharz jest pierwszym w historii grudziądzaninem, który otrzymał powołanie do kadry

Grudziądzanin w kadrze narodowej siatkówki! Powalczy o awans na Mistrzostwa Europy [AUDIO]

2021-03-11 9:02

Grudziądzanin został powołany do młodzieżowej reprezentacji Polski w siatkówce. To Kacper Strycharz, który jeszcze niedawno wywalczył z Kosetem Grudziądz brązowy medal w krajowych zmaganiach juniorów.

Teraz 16-latek wraz z „Biało-czerwonymi” przebywa w Gruzji, gdzie powalczy o awans na Mistrzostwa Europy.

Grając w reprezentacji Polski czuję się bardzo wyróżniony. Cieszę się, że jestem w gronie najlepszych 14 zawodników w naszej kategorii wiekowej. Panuje tutaj świetna atmosfera. Chcemy wrócić do kraju z jak najlepszym wynikiem - mówi Kacper Strycharz.

ZOBACZ TEŻ - Podzielono pieniądze na młodzieżowy sport. Dotację przyznano 21 klubom z Grudziądza

16-letni siatkarz po zakończonych w zeszłym roku Mistrzostwach Polski Juniorów postanowił zrobić kolejny krok w swojej karierze i zmienił klub.

Po udanych finałach postanowiłem przejść do Jokera Piły i jestem zadowolony z tego wyboru. Stale się rozwijam. Moja kariera idzie w dobrym kierunku - dodaje młody siatkarz.

O powołaniu do kadry narodowej mówi Kacper Strycharz. Posłuchaj:

Młodzieżowa reprezentacja siatkówki o awans powalczy z ośmioma innymi zespołami. Awans na europejski championat wywalczy tylko jedna ekipa.

kadra polski

i

Autor: Nadesłane Drużyna narodowa walczy w Gruzji o awans na Młodzieżowe Mistrzostwa Europy

Jesteś świadkiem ciekawego zdarzenia w waszej okolicy? A może chcesz poinformować o trudnej sytuacji w Twoim mieście? Czekamy na zdjęcia, filmy i gorące newsy! Piszcie do nas na: online@grupazpr.pl

Gwiazdy, które siedziały w więzieniu | ESKA XD #17