gkm trening

i

Autor: GKM Grudziądz GKM Grudziądz przygotowuje się do pierwszego meczu w sezonie Ekstraligi

Norbert Krakowiak: Atmosfera w zespole jest świetna! [AUDIO]

2021-04-08 16:47

Żużlowcy GKM-u Grudziądz przygotowują się do swojego pierwszego meczu w tym sezonie. Już w piątek (9 kwietnia) zmierzą się na wyjeździe z Falubazem Zielona Góra. Zawodnicy przed rywalizacją z zielonogórskim zespołem trenowali na grudziądzkim torze.

Z drobnym opóźnieniem nowy sezon w Ekstralidze rozpoczynają żużlowcy GKM-u Grudziądz. „Żółto-niebiescy” swój pierwszy mecz odjadą na wyjeździe z Falubazem Zielona Góra. To spotkanie już w najbliższy piątek (9 kwietnia) o godzinie 18.

Będziemy chcieli dać z siebie wszystko. Zobaczymy w jakim obecnie jesteśmy miejscu jeśli chodzi o sprzęt i formę. Na razie tak naprawdę odjechaliśmy tylko jeden sparing. Nasz sprzęt nie jest odpowiednio sprawdzony. Zielona Góra ma swoje zadania, my mamy swoje - mówi Norbert Krakowiak, żużlowiec grudziądzkiego GKM-u

ZOBACZ TEŻ - GKM Grudziądz przedstawił awizowany skład. Rekonwalescenci wracają do jazdy!

Janusz Ślączka podał już awizowany skład na piątkowe ściganie w Zielonej Górze. Najwięcej znaków zapytania pojawia się w przypadku pary Krzysztof Kasprzak – Norbert Krakowiak.

Dużo ze sobą rozmawiamy w parkingu maszyn. Wymieniamy się spostrzeżeniami odnośnie nawierzchni toru i ustawieniami w sprzęcie. Atmosfera w zespole jest pozytywna. Teraz trzeba dołożyć do tego dobry wynik - dodaje zawodnik.

Norbert Krakowiak z GKM o przygotowaniach i meczu z Zieloną Góra. Posłuchaj:

Dla Norberta Krakowiaka piątkowy mecz będzie szczególny. Młody zawodnik w Zielonej Górze spędził ostatnie dwa sezony.

To będzie ważny dla mnie mecz. Zawsze jest jakiś dodatkowy dreszczyk, ale myślę, że on może mi tylko pomóc podczas jazdy - mówi Krakowiak.

Do składu powracają po odbytej izolacji Przemysław Pawlicki, Kacper Łobodziński oraz Mateusz Bartkowiak.

Jeśli jesteście świadkami ciekawego wydarzenia w Waszej okolicy, piszcie do nas i ślijcie zdjęcia na online@grupazpr.pl!

Raport z Anteny 08.04