Mężczyzna został ukarany punktami karnymi. Z jego kieszeni naprawiona zostanie również latarnia oraz chodnik

i

Autor: KMP Grudziądz

Nocna przejażdża zakończona na latarni i schodach restauracji

2020-12-14 23:44

Nocną przejażdżkę po starówce zakończył na schodach restauracji. 36-letni grudziądzanin, kierując oplem zafirą jechał ulicą Wybickiego z kierunku ulicy Solnej. Najpierw złamał zakaz wjazdu na ulicę Starą, a następnie stracił panowanie nad pojazdem i uderzył w latarnię.

Niedzielny protest Strajku Kobiet w Krakowie. Gonitwa po ulicach z Policją, która próbowała zablokować pochód.

Do zdarzenia doszło w piątkową noc tuż przed północą na ulicy Starej w Grudziądzu. Jak ustalili mundurowi 36-letni grudziądzanin, kierując oplem zafirą jechał ulicą Wybickiego z kierunku ulicy Solnej.

Najpierw złamał zakaz wjazdu na ulicę Starą, a następnie w wyniku nie dostosowania prędkości do warunków ruchu stracił panowanie nad pojazdem i uderzył w latarnię oświetlenia ulicznego, a następnie zatrzymał się na schodach wejściowych do restauracji. Po zdarzeniu odjechał z miejsca - mówi Robert Szablewski z KMP w Grudziądzu.

ZOBACZ TEŻ - Pijany kierowca złamał sądowe zakazy prowadzenia pojazdów. Wpadł w Grudziądzu podczas kontroli

Kiedyś to było, czyli powrót do przeszłości. Co było wtedy na topie?

Pytanie 1 z 12
Buty o których marzyła każda dziewczyna będąc w szkole jeszcze kilka/kilkanaście lat temu to ...

Zdarzenie zgłosił dopiero następnego dnia właściciel restauracji. W czasie gdy policjanci wykonywali czynności na miejsce przyszedł kierowca zafiry, który przyznał się do spowodowania kolizji.

Okazało się, że 36-latek nigdy nie posiadał uprawnień do kierowania. Za spowodowanie kolizji drogowej, ale także za brak uprawnień do kierowania, mundurowi nałożyli mandaty karne - dodaje policjant.

policja chodnik 2

i

Autor: KMP Grudziądz Właściciel restauracji o zajściu policjantów zawiadomił dopiero następnego dnia

Teraz mężczyznę będzie czekała kosztowna naprawa infrastruktury drogowej.

Jeśli jesteście świadkami ciekawego wydarzenia w Waszej okolicy, piszcie do nas i ślijcie zdjęcia na online@grupazpr.pl!