nicki pedersen

i

Autor: Nadesłane/GKM Grudziądz Doświadczony Duńczyk w pięciu startach zdobył 11 punktów

Nicki Pedersen powrócił na tor! Duńczyk gotowy do jazdy w Grudziądzu

2022-06-02 1:19

Nicki Pedersen z Zooleszcz GKM-u Grudziądz znów na torze. 45-letni żużlowiec wystąpił w meczu duńskiej ligi. Jego Holsted Tigers pokonał GSK Liga 49:35. Były Mistrz Świata w pięciu startach wywalczył 11 oczek (w pierwszym starcie zanotował defekt).

Łącznie w dwóch środowych spotkaniach SpeedwayLigaen (liga duńska) udział wzięło trzech zawodników grudziądzkiego GKM-u. Frederik Jakobsen w barwach Team Fjelsted wywalczył 12 punktów. Z kolei Emil Breum Ankersen reprezentujący Esbjerg Vikings 11 oczek i 2 bonusy.

Po przerwie związane z kontuzją żeber i płuc na tor powrócił Nicki Pedersen. 45-latek w pięciu wyścigach zdołał wywalczyć 11 punktów. Jego dorobek z pewnością byłby bardziej okazalszy, ponieważ w pierwszym swoim starcie zanotował defekt.

Niezła dyspozycja byłego Mistrza Świata wskazuje, że pojawi się on w Grudziądzu na najbliższym meczu w PGE Ekstralidze. W niedzielę (5 czerwca) podopieczni trenera Janusza Ślączki zmierzą się na własnym torze z Unią Leszno.

Jesteś świadkiem ciekawego zdarzenia w waszej okolicy? A może chcesz poinformować o trudnej sytuacji w Twoim mieście? Czekamy na zdjęcia, filmy i gorące newsy! Piszcie do nas na: online@grupazpr.pl

Dzień Dziecka na Jasnych Błoniach w Szczecinie. Majka Jeżowska i mnóstwo atrakcji