Nicki Pedersen

i

Autor: Nadesłane / GKM Grudziądz Nicki Pedersen

Żużel

Nicki Pedersen i jego problemy ze zdrowiem. Co dalej z kapitanem GKM-u Grudziądz?

2023-05-11 10:39

​Są nowe informacje na temat problemów Nickiego Pedersena. Chodzi o stan zdrowia kapitana GKM-u Grudziądz. Opowiada o nim klubowy fizjoterapeuta, Piotr Lutowski.

46-latek zarówno w Krośnie, jak i Toruniu wycofał się z meczu po zaledwie dwóch startach.

Po odjechaniu jednego, czy dwóch biegów od razu zgłasza, że coś się z nim dzieje. Jest słaby ogólnie i nie jest w stanie określić przyczyny - tłumaczy Piotr Lutowski.

Doświadczony Duńczyk powrócił w tym roku jazdy po ciężkiej kontuzji miednicy. Jak się okazuje – zeszłoroczne problemy ze zdrowie nie mają żadnego wpływu na obecną postawę 46-latka.

Kontuzja z zeszłego sezonu została wyleczona. Nie ma w związku z tym żadnej dolegliwości bólowych. Czuje się dobrze. Z kolei po upadku na torach brytyjskich zostały tam jakieś śladowe sprawy, ale one nie mają wpływu na jego obecny stan teraz - dodaje nasz rozmówca.

Obecnie Nicki Pedersen wraz z grudziądzkim zespołem ma przerwę w startach. Kolejny mecz ligowy zaplanowano na 19 maja przy Hallera 4 ze Spartą Wrocław.

Fizjoterapeuta Piotr Lutowski o problemach Nickiego Pedersena. Posłuchaj:

Jesteś świadkiem ciekawego zdarzenia w waszej okolicy? A może chcesz poinformować o trudnej sytuacji w Twoim mieście? Czekamy na zdjęcia, filmy i gorące newsy! Piszcie do nas na: grudziadz@eska.pl