szkola wegrowo

i

Autor: youtube Dla niektórzych nauczycieli szkoły w Węgrowie był to pierwszy za mikrofonem

Nauczyciele z Węgrowa nagrali piosenkę świąteczną! Posłuchaj i zobacz teledysk [AUDIO, VIDEO]

2020-12-22 14:04

Nauczyciele ze szkoły podstawowej w Węgrowie koło Grudziądza przygotowali muzyczną niespodziankę z okazji świąt. Ze względu na pandemię nie mogli zorganizować corocznego koncertu, więc postanowili nagrać świąteczną piosenkę wraz z teledyskiem i zamieścić go w sieci.

Piosenka "Przekażmy sobie znak pokoju"

Do nagrania zaangażowane zostało grono pedagogiczne szkoły. Dla większości nauczycieli był to pierwszy raz za mikrofonem.

Pandemia to czas przełamywania swoich barier. Dla wielu z nas to doświadczenie z teledyskiem i piosenką właśnie czymś takim było. Okazuje się, że mamy w szkole wielu zdolnych piosenkarzy - mówi Cezary Grabowski ze Szkoły Podstawowej w Węgrowie.

ZOBACZ TEŻ - Konkurs na domki z piernika. Słodkie dzieła uczniów ZSGH w Grudziądzu [WIDEO, ZDJĘCIA, AUDIO]

Kiedyś to było, czyli powrót do przeszłości. Co było wtedy na topie?

Pytanie 1 z 12
Buty o których marzyła każda dziewczyna będąc w szkole jeszcze kilka/kilkanaście lat temu to ...

Nagrania do teledysku rozpoczęły się już na początku grudnia. Realizacja dźwięku i obrazu odbywała się w szkolnym budynku.

Nagrywanie trwało prawie dwa tygodnie. Spotykaliśmy się w szkole. Na studio zaaranżowaliśmy jedną z klas lekcyjnych. Oczywiście przestrzegaliśmy zasad bezpieczeństwa sanitarnego. Nagrywanie odbywało się pojedynczo. Za każdym razem dezynfekowaliśmy klasę i mikrofon - dodaje nasz rozmówca.

Cezary Grabowski z SP w Węgrowie o piosence świątecznej. Posłuchaj:

Masz dla nas ciekawy temat lub wystrzałową nowinę? Napisz do nas na adres online@grupazpr.pl. Czekamy na zdjęcia, filmy i gorące newsy z Waszej okolicy!