natalia przybysz

i

Autor: Nadesłane / CKT w Grudziądzu Plakat promujący wydarzenie w grudziądzkim teatrze

Natalia Przybysz w Grudziądzu. Wystąpi na scenie Centrum Kultury Teatr

2022-10-26 22:02

W najbliższą sobotę (29 października) na scenie grudziądzkiego teatru wystąpi Natalia Przybysz. Ceniona artystka zaprezentuje w Grudziądzu repertuar ze swojego najnowszego albumu. Początek o godzinie 19.

Natalia Przybysz przyjedzie do Grudziądza ze swoją najnowszą płytą. Ta powstała w ścisłej współpracy z Kamilem Sipowiczem, co znakomicie umiejscawia ją w świecie muzycznej i duchowej wrażliwości legendarnej wokalistki Maanamu.

Już sam tytuł tego wydawnictwa, a więc „Zaczynam się od miłości”, stanowi parafrazę tytułu zbioru tekstów Kory, które wydane zostały w formie książki. Warto wiedzieć, że za życia Kory żaden z tych tekstów nie był wykonywany w formie piosenki - czytamy w opisie grudziądzkiego teatru.

Płyta jest pewnego rodzaju spuścizną, pamiątką po jej genialnej osobowości twórczej (Kory przyp. redakcji).

Nie ujmuje to jednak niczego, gdy chodzi o autorski wkład Natalii Przybysz w ich interpretację. To jakby wspólne dzieło dwóch nietuzinkowych artystek należących do dwóch różnych pokoleń - zachęcają organizatorzy koncertu.

Wydarzenie odbędzie się 29 października, a więc w najbliższą sobotę. Początek wyznaczono na godz. 19.00. Są jeszcze dostępne bilety wspomniany koncert.

Jesteś świadkiem ciekawego zdarzenia w waszej okolicy? A może chcesz poinformować o trudnej sytuacji w Twoim mieście? Czekamy na zdjęcia, filmy i gorące newsy! Piszcie do nas na: grudziadz@eska.pl

„Wywiadówka Eski ROCK” Natalia Przybysz i Dawid Zygmunt