Muzyka na żywo

Muzyka filmowa ponownie zdominuje Grudziądz. Jest utwór promujący tegoroczny koncert!

2024-04-12 12:37

Trwają ostatnie przygotowania do grudziądzkiego Koncertu Muzyki Filmowej. W tym roku tematem przewodnim wydarzenia będzie miłość. I o tym nagrany został teledysk do utworu "Pokochaj". Obejrzycie go na eska.pl.

Zaśpiewają o miłości i wzajemnym szacunku. To już ostatnia prosta przygotowań do XI edycji Koncertu Muzyki Filmowej w Grudziądzu. Do sieci trafił właśnie teledysk promujący wydarzenie.

Jest to utwór w kompozycji Macieja Balcara do tekstu Michała Zabłockiego. Tytuł to "Pokochaj", a wykonawcami są moi wspaniali muzycy. W roli głównej występuje także mój syn Patryk - opowiada Dorota Berent, organizatorka Koncertu Muzyki Filmowej.

Teledysk możecie obejrzeć tutaj:

Koncert Muzyki Filmowej odbędzie się już po raz jedenasty. Ponownie na scenie pojawią się zarówno ci bardziej doświadczeni artyści, jak i początkujący muzycy.

Takie było od początku moje założenie, żeby równać szanse. Chcę dać szansę i możliwość wystąpienia wszystkim na jednej scenie - dodaje Dorota.

Wydarzenie ponownie zagości także na scenie grudziądzkiego Centrum Kultury Teatr. Znamy już pełny skład wykonawców.

Poza naszymi lokalnymi muzykami wystąpi Brian Fentress, Maciej Balcar, Aleksandra Cybula, czy też formacja Bastard Brothers - wymienia organizatorka koncertu.

Więcej posłuchacie w materiale poniżej:

Przygotowania do Koncertu Muzyki Filmowej w Grudziądzu. Posłuchaj:

Wydarzenie odbędzie się pod patronatem Radia Eska. Bilety wciąż są dostępne TUTAJ!

kmf plakat

i

Autor: Nadesłane / Koncert Muzyki Filmowej w Grudziądzu Oficjalny plakat wydarzenia

Jesteś świadkiem ciekawego zdarzenia w waszej okolicy? A może chcesz poinformować o trudnej sytuacji w Twoim mieście? Czekamy na zdjęcia, filmy i gorące newsy! Piszcie do nas na: grudziadz@eska.pl

Conchita wygrała 10 lat temu Eurowizję. Jak się zmieniał Thomas Neuwirth?