Wielki koncert charytatywny w Kielcach. Cleo, Viki Gabor i Zakopower wystąpią na Kadzielni

i

Autor: Piotr Stańczak

Weekendowe koncerty

Muzyczne pożegnania wakacji w okolicach Grudziądza. Zobacz co się będzie działo!

2023-08-25 9:42

D-Bomb, Cleo i inni. Sporo będzie się działo w przedostatni weekend wakacji. W okolicach Grudziądza aż roi się od koncertów. Szczegóły znajdziecie na eska.pl.

Na początek gala Disco Polo w Osieczku. Gdzie jest Osieczko? To niewielka miejscowość w gminie Książki w powiecie wąbrzeskim. Na scenie wystąpi D-Bomb, a także Yovng Boys. Imprezę zakończy set Dance2Disco. Bilety po 25 złotych. Samo wydarzenie już dziś wieczorem (piątek, 25 sierpnia).

Z Osieczka przenosimy się do Wąbrzeźnia, a tam wieczór z szantami. Również dzisiaj (piątek, 25 sierpnia) od godziny 19 przed publicznością zaprezentują się dwie formacje: Morze i My oraz Własny Port. Po koncercie plażowe party z jazzem, funkiem i soulem, które poprowadzi DJ Andy Bengsch. Start ok. godziny 21:30.

W gminie Gruta na najbliższy weekend zaplanowano dożynki. Gwiazdą imprezy będzie Cleo, która swój koncert da już o godzinie 17. Zaraz po jej koncercie, o g. 18.30 rozpocznie się występ kabaretowy Andrzeja Grabowskiego oraz ks. Bogusława Kowalskiego. Z kolei o 20 przed publicznością w Grucie wystąpi zespół, który wykonuje największe przeboju legendarnego zespołu Abba. Impreza odbędzie się w parku w Mełnie.

"Muzyczne pożegnanie lata" planują również w Golubiu-Dobrzyniu. Tutaj także specjalny koncert, który połączony będzie z piknikiem profilaktycznym w ramach programu „Żyję zdrowo”. Wydarzenie zaplanowano na sobotę (26 sierpnia), na godzinę 16 przy nowej hali OSiR na ul. Sosnowej. Kto wystąpi? O godzinie 16.30 Malina Blues Band, później o 17.30 Alergen, o g. 19 Kobranocka i o g. 21 Big Cyc.

Dożynki zaplanowano także w Pruszczu (powiat świecki). Tam gwiazdą wieczoru będzie zespół Kombii z Grzegorzem Skawińskim na czele. Na rozgrzewkę zagra z kolei formacja Disco Polo, After Party. Początek wydarzenia o godzinie 16 w sobotę (26 sierpnia).

Ponadto w planie jest także Pożegnanie Wakacji w Grudziądzu. Więcej o tym wydarzeniu przeczytacie w linku poniżej:

Jesteś świadkiem ciekawego zdarzenia w waszej okolicy? A może chcesz poinformować o trudnej sytuacji w Twoim mieście? Czekamy na zdjęcia, filmy i gorące newsy! Piszcie do nas na: grudziadz@eska.pl