muzeum grudziadz

i

Autor: Łukasz Piekarski We wtorki wystawy muzealny będą dostępne bezpłatnie

Muzeum ponownie otwiera się dla grudziądzan. Te wystawy zobaczysz po majówce [AUDIO]

2021-04-30 15:02

Po majówce znów będziemy mogli zwiedzać grudziądzkie muzeum. To efekt znoszenia obostrzeń na terenie całego kraju. Już od 4 maja na mieszkańców Grudziądza czekać będzie m.in. wystawa z okazji Międzynarodowego Dnia Ochrony Zabytków.

Grudziądzkie muzeum ponownie otwiera swoje wystawy dla mieszkańców. To efekt pierwszego poluzowania obostrzeń na terenie całego kraju. Już od 4 maja dostępne będą m.in. ekspozycje związane z obchodzonym niedawno Międzynarodowym Dniem Ochrony Zabytków. Wszystko w ścisłym reżimie sanitarnym.

Zwracamy się z prośbą o wyrozumiałość - otwarcie instytucji wiąże się nadal z licznymi ograniczeniami - nie należy się gromadzić, zachować dystans, we wszystkich obiektach Muzeum obowiązuje konieczność poruszania się w maseczce i dezynfekowania dłoni - mówi Marta Bolek-Maszewska z grudziądzkiego Muzeum.

ZOBACZ TEŻ -

Pracownicy muzeum przypominają także o godzinach otwarcia gmachu głównego.

Od wtorku do czwartku oraz soboty i niedzielę otwarci jesteśmy od 10 do 16. Natomiast w piątki od 10 do 18. Warto również dodać, że we wtorki wystawy stałe można zwiedzać bezpłatnie - dodaje pracownik muzeum.

O otwarciu grudziądzkiego muzeum mówi Marta Bolek-Maszewska. Posłuchaj:

Ponadto od 4 maja dla mieszkańców Grudziądza dostępna będzie wieża Klimek.

Jesteś świadkiem ciekawego zdarzenia w waszej okolicy? A może chcesz poinformować o trudnej sytuacji w Twoim mieście? Czekamy na zdjęcia, filmy i gorące newsy! Piszcie do nas na: online@grupazpr.pl

Gen. Grzegorz Gielerak: Kina i teatry powinny być otwarte wcześniej [Super Raport]