mpgn grudziadz

i

Autor: Łukasz Piekarski Spółka prowadziła rozmowy z dwoma operatorami

MPGN wybrał operatora marketu na Rządzu. Spółka czeka już na projekt budowy [SONDA]

2022-09-30 16:17

Mieszkańcy osiedla Rządz niebawem będą mieli swój market. Miejskie Przedsiębiorstwo Gospodarki Nieruchomościami w Grudziądzu po negocjacjach zdecydowało o wyborze operatora. Spółka zdecydowała się na firmę ALDI.

O potrzebie wybudowania marketu na osiedlu Rządz mieszkańcy informowali podczas spotkania z prezydentem Grudziądza. Włodarz miasta poinformował wówczas, że takie obiekt powstanie, a udział przy jego powstawaniu będzie miało Miejskie Przedsiębiorstwo Gospodarki Nieruchomościami. Spółka po kilku tygodniach rozmów z operatorami, zdecydowała się na jednego z nich. To firma ALDI, która nie ma jeszcze swojego sklepu w Grudziądzu.

Władze spółki czekają obecnie na projekt budowy pawilonu handlowego.

Po otrzymanie takiego projektu i wszelkich, wymaganych pozwoleń ruszymy z procedurą wyłonienia wykonawcy budowy supermarketu. Realizacja robót nastąpi w przyszłym roku, a po ich zakończeniu niezwłocznie sklep zostanie uruchomiony - przekazuje nam Jagoda Szczerbowska z biura zarządu spółki MPGN.

osiedle rzadz

i

Autor: Nadesłane / Urząd Miejski w Grudziądzu Plan marketu w Grudziądzu na osiedlu Rządz

Będzie nowy market w Grudziądzu. Gdzie powstanie?

Market zostanie wybudowany na terenie, gdzie obecnie organizowane jest targowisko handlowe. To z kolei zostanie przeniesione wyżej, w pobliże pętli autobusowe.

Pierwotnie sklep miał powstać bliżej pętli tramwajowej. Działkę ostatecznie kupił jednak deweloper i temat upadł - mówił na spotkaniu z mieszkańcami osiedla Rządz prezydent Maciej Glamowski.

MPGN nie rozmawiał tylko z firmą ALDI. W grę wchodziła również Biedronka.

Sonda
Czy ALDI to odpowiedni wybór MPGN-u?

Jesteś świadkiem ciekawego zdarzenia w waszej okolicy? A może chcesz poinformować o trudnej sytuacji w Twoim mieście? Czekamy na zdjęcia, filmy i gorące newsy! Piszcie do nas na: online@grupazpr.pl

Wielka woda. Serial Netflixa o powodzi tysiąclecia