olimpia grudziadz mlodziez

i

Autor: Olimpia Grudziądz Kadra grudziądzkiej Olimpii jest już praktycznie skompletowana

Młodzieżowcy wzmacniają Olimpię Grudziądz. Kadra już prawie gotowa

2021-07-30 17:55

Działacze Olimpii Grudziądz dopinają ostatnie wzmocnienia przed nowym sezonem. "Biało-zieloni" zakontraktowali właśnie dwójkę młodzieżowców: Mateusza Flaka oraz Filipa Rzepkę.

Po zakontraktowaniu doświadczonego Marcina Warcholaka (wcześniej m.in. Wisła Płock oraz Arka Gdynia), działacze Olimpii poinformowali o dwójce młodzieżowców. To Mateusz Flak oraz Filip Rzepka.

Mateusz Flak

19-letni pomocnik, który może występować także na lewej obronie w ubiegłym sezonie był zawodnikiem GKS-u Katowice. Na szczeblu drugoligowych rozgrywek nie wystąpił jednak ani razu. Doświadczenie zdobywał głównie w meczach drużyny rezerw. Mateusz Flak do Katowic był wypożyczony z Unii Dąbrowa Górnicza.

ZOBACZ TEŻ - Piotr Witasik: Chcemy zamazać słaby sezon [WYWIAD]

Filip Rzepka

18-letni zawodnik swoją przygodę z piłką nożną rozpoczął w drużynach młodzieżowych Startu Warlubie. Później przeniósł się do Akademii Piłkarskiej Olimpii Grudziądz. W międzyczasie został także uczniem Liceum Sportowego prowadzonego przez grudziądzki zespół. Filip Rzepka był jedną z wyróżniających się postaci w zespołach młodzieżowych "Biało-zielonych", więc działacze postanowili dać mu szansę i podpisali z nim profesjonalny kontrakt.

Obaj zawodnicy być może dostaną szansę w jutrzejszym meczu sparingowym (31 lipca). Olimpia o godzinie 12 zmierzy się z innym trzecioligowcem - KS Kutno. Sparing odbędzie się na głównym boisku przy Piłsudskiego 14.

Jesteś świadkiem ciekawego zdarzenia w waszej okolicy? A może chcesz poinformować o trudnej sytuacji w Twoim mieście? Czekamy na zdjęcia, filmy i gorące newsy! Piszcie do nas na: online@grupazpr.pl

Gorąca 20 Radia ESKA – notowanie 30.07.2021