ekologia grudziadz

i

Autor: Radio ESKA Warsztaty odbędą się w drugiej połowie sierpnia

Ekologia i teatr znajdą połączenie w Grudziądzu. Startują zapisy na warsztaty

2021-07-30 17:39

Mieszkańcy Grudziądza będą mogli wziąć udział w bezpłatnych warsztatach ekologicznych. Zapisy na to wydarzenie ruszają 2 sierpnia.

„ART&EKO – letnie warsztaty rodzinne” to propozycja dla dzieci i młodzieży oraz ich opiekunów. Warsztaty dotyczą tematyki kulturalno-edukacyjnej. Organizatorzy zapraszają uczestników do twórczej pracy, uwrażliwiającej na ekologię, czyli na świat, w którym żyjemy. Cztery warsztaty składają się na jednolitą całość, która zostanie podsumowana podczas ostatniego spotkania. Eko-artyści otrzymają drobne upominki oraz dyplomy. Cykl warsztatów zakończy się koncertem przy ognisku, podczas którego wystąpi Maria Kochańska „Mimosica” (Finalistka Mam Talent 2018). Zagra na nietypowym instrumencie, jakim jest hangpan.

Terminy warsztatów:
  • 21 sierpnia  godz. 11.00

„Ptaki dziwaki i inne cuda z gliny” – warsztaty ceramiczne,

parking przy Centrum Kultury Teatr

  • 22 sierpnia  godz.11.00

 „Czy znasz te rośliny?” – zielnik,

Centrum Edukacji Ekologicznej

  • 28 sierpnia  godz. 11.00

„Eco TORBA” – malowanie toreb i koszulek,

parking przy Centrum Kultury Teatr

  • 29 sierpnia  godz. 16.00

„Z muzyką w tle” – ekologiczne warsztaty: wykonanie recyklingowych doniczek, w których zasadzimy miętę, połączone z  koncertem relaksacyjno-muzycznym i ogniskiem, kiełbasami, pieczonymi ziemniakami. Wystąpi: Maria Kochańska „Mimosica” – koncert na hangpanie.

ZOBACZ TEŻ - CUW w Grudziądzu rozpoczyna prace. Trwa adaptacja pomieszczeń

W razie niepogody działania przeniesione zostaną do pomieszczeń w Centrum Kultury Teatr bądź Centrum Edukacji Ekologicznej. Zapisy na warsztaty już od 2 sierpnia (tel. 56 696 89 06 oraz 56 696 89 07). Liczba miejsc ograniczona.

Jesteś świadkiem ciekawego zdarzenia w waszej okolicy? A może chcesz poinformować o trudnej sytuacji w Twoim mieście? Czekamy na zdjęcia, filmy i gorące newsy! Piszcie do nas na: online@grupazpr.pl

Gorąca 20 Radia ESKA – notowanie 30.07.2021